Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στην ιστορία δεύτερος ήταν ο Θουκυδίδης, στα έπιπλα μοναδικός είναι ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Κυριακή, 2 Ιουνίου

Θανασης...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
4
Μήνυμα #107953 από Vasilis13 στις 24 Αυγούστου 2012, 8:52πμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(stef98@23 Αυγούστου 2012)
Σε χωρισε πρωτη φορα γιατι δεν φιλουσες ωραια... (μισο να παω να ξερασω αιμα) οκ γυρισα


πολυ μπραφ ρε παιδι μου...


στο θεμα μας...λοιπον κοπελια...ξεκολλα το αγορακι παιζει μαζι σου...τιποτα αλλο και εχω ξαναπει ΟΠΟΙΟΣ ΧΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ...θα μπορουσε να καθησει μαζι σου για να γινεις καλυτερη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108030 από Klairaki στις 25 Αυγούστου 2012, 3:20μμ

Klairaki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
εχετε ολοι δικιο απο την αρχει θα επρεπε να τα κανω ολα αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108910 από Klairaki στις 06 Σεπτεμβρίου 2012, 11:55πμ

Klairaki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
τα ζητησε απο την ξαελφι μου και ακεινη θελει να μην τα φτιακσει μαζι του αλλα εγω την λεω να πει ναι αλλα απο μεσα μου λεω οτι αν τους δω μαζι δεν θα το αντεκσω και δεν ξερω τι να κανω μονο και μονο επειδη τουσς ειδα μαζι να μηλανε με επιασαν τα κλαματα και εφτιχως που ηταν η κολιτι μου και με ηρεμισε και δεν με ειδε να κλεω δεν μπορω να τον κσεχασω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109703 από SissyR στις 17 Σεπτεμβρίου 2012, 3:58μμ

SissyR

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Ολα ξεπερνιουνται με τον χρονο μην σκας για κανεναν κ προπαντως μην αλλαξεις για κανεναν ουτε να γινεσαι χαλι να σε πατησει μετα απο ολα αυτα!να σεβεσαι πρωτα απο ολα τον εαυτο σου!αυτος το μονο που ηθελε ηταν να εχει σχεση και τον λογο που χωρισατε στην αρχη δεν το σχολιαζω καν!και ξεκολλα και σιγουρα σταματα να τον βλεπεις αποφευγε τον γενικα ουτε μην πας σε μερη που παει αυτος οσο δεν τον βλεπεις τοσο το καλυτερο και κοιτα κ λιγο γυρω σου τοσα αγορια υπαρχουν παρατηρησε κανεναν λιγο καλυτερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110046 από Klairaki στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 10:15μμ

Klairaki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
τα φτιακσανε αλλα εγω δεν ειπα τιποτα και σημερα τους ιδα να φιλιουνται δεν το αντεχω αλλο αλλα δεν πηραζει καλο μου κανει γιατι θα τον ξεπερασω πιο γρηγορα...τωρα που ξεκινισαν και τα σχολεια ειναι καλα γιατι μορει να βρω και κανεναν και να κσεκολλησω ηδη κσεκηνησα γιατι μου αρεσει και ο προιν μου και κατι παιζετε...μακαρι να γινει κατι να κολλησω αλλου τουλαχιστον αφτος ειναι ο πιο χαλια!!!!παντος ευχαριστο για τις συμβουλες σας με βοηθεισατε πολυ και πολλη ευχαριστο!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login