Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καθηγητής είναι εκείνος που μιλάει στον ύπνο κάποιου άλλου.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Μου αρέσει πολύ μια κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #177113 από Aggelos72 στις 03 Μαΐου 2024, 12:42πμ

Aggelos72

μέλος από: 3/5/2024
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν παίδες είναι μια κοπέλα η οποία μου αρέσει πολύ και πάμε μαζί έκθεση αλλά είμαστε και στο ίδιο τμήμα στην κατεύθυνση στο σχολείο.
Πριν μια βδομάδα της ζήτησα στο διάλειμμα να πάμε για καφέ μετά το σχολείο και μου είπε ότι έχει πολύ διάβασμα τώρα με τις πανελλήνιες και αν είναι πάμε άλλη φορά.
Τώρα σκεφτόμουν όταν θα πάμε για έκθεση να της πω το εξής: καταλαβαίνω ότι τώρα είναι δύσκολη περίοδος με τις πανελλήνιες και το διάβασμα αλλά επειδή είσαι πολύ ωραία κοπέλα και θα ήθελα να σε γνωρίσω καλύτερα τι λες να ανταλλάξουμε κινητά και όταν έχεις χρόνο κανονίζουμε.
Αυτά σκέφτομαι να της πω
Εσείς τι λέτε ?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177114 από Rvgg στις 03 Μαΐου 2024, 11:26πμ

Rvgg

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2024
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Aggelos72@03 Μαΐου 2024)
Λοιπόν παίδες είναι μια κοπέλα η οποία μου αρέσει πολύ και πάμε μαζί έκθεση αλλά είμαστε και στο ίδιο τμήμα στην κατεύθυνση στο σχολείο.
Πριν μια βδομάδα της ζήτησα στο διάλειμμα να πάμε για καφέ μετά το σχολείο και μου είπε ότι έχει πολύ διάβασμα τώρα με τις πανελλήνιες και αν είναι πάμε άλλη φορά.
Τώρα σκεφτόμουν όταν θα πάμε για έκθεση να της πω το εξής: καταλαβαίνω ότι τώρα είναι δύσκολη περίοδος με τις πανελλήνιες και το διάβασμα αλλά επειδή είσαι πολύ ωραία κοπέλα και θα ήθελα να σε γνωρίσω καλύτερα τι λες να ανταλλάξουμε κινητά και όταν έχεις χρόνο κανονίζουμε.
Αυτά σκέφτομαι να της πω
Εσείς τι λέτε ?




Μπρο ούτε ένας μήνας δεν έμεινε. Περίμενε να τελειώσετε και μετά ότι είναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login