Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ένα PC χωρίς COBOL και Fortran είναι σαν μια σοκολάτα χωρίς κέτσαπ και μουστάρδα.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Αποριες:/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132501 από Lena#16 στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 10:35πμ

Lena#16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! Ειναι η πρωτη φορα που γραφω σε ενα τετοιου ειδους forum αλλα ειλικρηνα εχω καποιες αποριες.. Μπορει να σας φανουν χαζες κτλπ αλλα με ανχωνουν αρκετα.. Καταρχας ειμαι 16 χρονων και δεν εχω κανει ακομα σεξ αλλα ολα μα ολα τα προκαταρτικα τα εχω κανει απειρες φορες και ποτε μ δεν μου αρεσαν η εφημερες σχεσεις θα καταλαβεται στην συνεχεια για ποιο λογο σας τα λεω ολα αυτα.. Λοιπον ας αρχίσουμε.. Οταν περνω πιπα στο αγορι μου αρεσει πολυ να τελειωνει στο στομα μου και να τα καταπινω εχω ακουσει οτι σας αρεσει πολυ αλλα φοβάμαι καθε φορα που του το κανω μην με περασει για καμοια πουτανα κτλπ επεισης στην ιδεα του σεξ ειμαι ακομα πιο απελευθερωμενη θα μου αρεσε να δοκιμασω πρωκτικο και τετοια.. Αν σας τα ελεγε ολα ολα αυτα μια κοπελα θα σας ξενερωνε; εγω αυτο φοβαμαι πολυ γτ μου αρεσει να κανω στοματικα τα καταπινω κακ αυτο που σας ειπα γ το πρωκτικο σεξ. Επεισης την πρωτη φορα που καναμε προκαταρτικα με το αγορι μου του τα καταποια αυτο ειναι κακο; διχνει κατι δλδ οτι εγω ειμαι πουτανα η κατι τετοιο; μα άρεσε και το εκανα και δν με πιεζει σε κατι.. Αυτες ηταν οι αποριες μου ισως τις βρείτε χαζες αλλα εμενα με ανγχωνουν.. Ευχαριστώ προκαταβολια:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132504 από Dieftharmenos στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 1:02μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Κανενας σοβαρος ανθρωπος δεν θα σε πει πουτανα.Αυτο που κανεις ειναι απολυτα ηθικο,σωστο και αποσκοπει στην απολαυση σου και του αγοριου σου.Τωρα βεβαια μπορει υπαρχουν καποια κομπλεξικα 16χρονα που ισως το ελεγαν αλλα χεστηκες.

Ολα αυτα που λες μια χαρα μας φαινονται,μας αρεσουν και δεν προκειται να σε πουμε και πουτανα.(εξαιρεση 2-3 κομπλεξικα 16χρονα ΑΝ υπαρχουν)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132511 από Elattore στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 4:32μμ

Elattore

banned
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Lena#16@21 Φεβρουαρίου 2015)
Γεια σας! Ειναι η πρωτη φορα που γραφω σε ενα τετοιου ειδους forum αλλα ειλικρηνα εχω καποιες αποριες.. Μπορει να σας φανουν χαζες κτλπ αλλα με ανχωνουν αρκετα.. Καταρχας ειμαι 16 χρονων και δεν εχω κανει ακομα σεξ αλλα ολα μα ολα τα προκαταρτικα τα εχω κανει απειρες φορες και ποτε μ δεν μου αρεσαν η εφημερες σχεσεις θα καταλαβεται στην συνεχεια για ποιο λογο σας τα λεω ολα αυτα.. Λοιπον ας αρχίσουμε.. Οταν περνω πιπα στο αγορι μου αρεσει πολυ να τελειωνει στο στομα μου και να τα καταπινω εχω ακουσει οτι σας αρεσει πολυ αλλα φοβάμαι καθε φορα που του το κανω μην με περασει για καμοια πουτανα κτλπ επεισης στην ιδεα του σεξ ειμαι ακομα πιο απελευθερωμενη θα μου αρεσε να δοκιμασω πρωκτικο και τετοια.. Αν σας τα ελεγε ολα ολα αυτα μια κοπελα θα σας ξενερωνε; εγω αυτο φοβαμαι πολυ γτ μου αρεσει να κανω στοματικα τα καταπινω κακ αυτο που σας ειπα γ το πρωκτικο σεξ. Επεισης την πρωτη φορα που καναμε προκαταρτικα με το αγορι μου του τα καταποια αυτο ειναι κακο; διχνει κατι δλδ οτι εγω ειμαι πουτανα η κατι τετοιο; μα άρεσε και το εκανα και δν με πιεζει σε κατι.. Αυτες ηταν οι αποριες μου ισως τις βρείτε χαζες αλλα εμενα με ανγχωνουν.. Ευχαριστώ προκαταβολια:)


Μωρέ καραπουταναριο του κερατά είσαι αλλα τελος παντων. Καλα 16 χρονων κοριτσάκι και μιλας για πιπες πρωκτικο σεξ κτλ ; Με αυτα που κανεις ειναι σαν να λες στους αλλους οτι μονο για γαμησια εισαι και τιποτα αλλο και περιμενεις τον αλλο να σε σεβαστει ; 2 επιλογές εχεις: ¨Η να κανεις πραγματα που ειναι της ηλικιας σου, να εχεις ενα αγορι να φιλιεστε, να χαιδευεστε και μεχρι εκει, κι οχι να φερεσαι σαν μια τσουλα του δρομου. ¨Η παρτο αποφαση και βγες στη συγγρου, το κανεις που το κανεις να βγαζεις και κανενα 10ευρο χαρτζιλικι. Νταβατζήδες θα βρεις πολλους. Βγεκα σε περιοχες που συχνάζουν "καλα παιδια" και θα αναλαβουν αυτοι να σε προωθησουν. Φιλικά σου τα λεω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132512 από Dieftharmenos στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 4:36μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Elattore@21 Φεβρουαρίου 2015)
Έγραψε:(Lena#16@21 Φεβρουαρίου 2015)
Γεια σας! Ειναι η πρωτη φορα που γραφω σε ενα τετοιου ειδους forum αλλα ειλικρηνα εχω καποιες αποριες.. Μπορει να σας φανουν χαζες κτλπ αλλα με ανχωνουν αρκετα.. Καταρχας ειμαι 16 χρονων και δεν εχω κανει ακομα σεξ αλλα ολα μα ολα τα προκαταρτικα τα εχω κανει απειρες φορες και ποτε μ δεν μου αρεσαν η εφημερες σχεσεις θα καταλαβεται στην συνεχεια για ποιο λογο σας τα λεω ολα αυτα.. Λοιπον ας αρχίσουμε.. Οταν περνω πιπα στο αγορι μου αρεσει πολυ να τελειωνει στο στομα μου και να τα καταπινω εχω ακουσει οτι σας αρεσει πολυ αλλα φοβάμαι καθε φορα που του το κανω μην με περασει για καμοια πουτανα κτλπ επεισης στην ιδεα του σεξ ειμαι ακομα πιο απελευθερωμενη θα μου αρεσε να δοκιμασω πρωκτικο και τετοια.. Αν σας τα ελεγε ολα ολα αυτα μια κοπελα θα σας ξενερωνε; εγω αυτο φοβαμαι πολυ γτ μου αρεσει να κανω στοματικα τα καταπινω κακ αυτο που σας ειπα γ το πρωκτικο σεξ. Επεισης την πρωτη φορα που καναμε προκαταρτικα με το αγορι μου του τα καταποια αυτο ειναι κακο; διχνει κατι δλδ οτι εγω ειμαι πουτανα η κατι τετοιο; μα άρεσε και το εκανα και δν με πιεζει σε κατι.. Αυτες ηταν οι αποριες μου ισως τις βρείτε χαζες αλλα εμενα με ανγχωνουν.. Ευχαριστώ προκαταβολια:)


Μωρέ καραπουταναριο του κερατά είσαι αλλα τελος παντων. Καλα 16 χρονων κοριτσάκι και μιλας για πιπες πρωκτικο σεξ κτλ ; Με αυτα που κανεις ειναι σαν να λες στους αλλους οτι μονο για γαμησια εισαι και τιποτα αλλο και περιμενεις τον αλλο να σε σεβαστει ; 2 επιλογές εχεις: ¨Η να κανεις πραγματα που ειναι της ηλικιας σου, να εχεις ενα αγορι να φιλιεστε, να χαιδευεστε και μεχρι εκει, κι οχι να φερεσαι σαν μια τσουλα του δρομου. ¨Η παρτο αποφαση και βγες στη συγγρου, το κανεις που το κανεις να βγαζεις και κανενα 10ευρο χαρτζιλικι. Νταβατζήδες θα βρεις πολλους. Βγεκα σε περιοχες που συχνάζουν "καλα παιδια" και θα αναλαβουν αυτοι να σε προωθησουν. Φιλικά σου τα λεω.


16χρονο κομπλεξικο detected.Οτι σου κατεβει στο κεφαλι λες καθε φορα.Το IQ σου ισοδυναμει με αυτο της χαρτοπετσετας.Αι για λοβοτομη και εσυ...καραγκιοζη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132513 από Elattore στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 4:46μμ

Elattore

banned
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ρε ηλίθιο τουβλο σου λεει το κοριτσακι αν ειναι σωστο να παιρνει πιπες και να τον παιρνει απο το κωλο λες και ειναι καμια φτηνη πουτανα του δρομου και της λες οτι ειναι μια χαρά; Πoσο εμετικος εισαι ? Αι πηγαινε παιξε το πουλακι σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132515 από debayad στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 5:30μμ

debayad

μέλος από: 2/7/2014
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Elattore, έχει δίκιο που λεει οτι το IQ σου ειναι μικρότερο χαρτοπετσέτας. Βασικα είναι πολυ πιο κατω. Πας καλα; Το κοριτσι δεν παει με οποιο νανε απλα εχει προχορησει με το αγορι της. Αναθεμα τα μυλα που κουβαλατε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132517 από Elattore στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 6:08μμ

Elattore

banned
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(debayad@21 Φεβρουαρίου 2015)
Elattore, έχει δίκιο που λεει οτι το IQ σου ειναι μικρότερο χαρτοπετσέτας. Βασικα είναι πολυ πιο κατω. Πας καλα; Το κοριτσι δεν παει με οποιο νανε απλα εχει προχορησει με το αγορι της. Αναθεμα τα μυλα που κουβαλατε!

Ναι έχω μικροτερο Iq κι απο κωλοχαρτου. Ικανοποιημενος ? Αυτα που ζηταει το κοριτσακι δεν ειναι για την ηλικια της. Αυτη το πολυ να δινει κανα φιλι με το αγορι της και να πεφτει κανα χουφτωμα. Οχι να ρουφα τα χυσια του αλλου και να παιρνει πουτσους απο τον κωλο σαν πουτανα του δρομου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #174806 από Takis Kavlakis στις 27 Δεκεμβρίου 2023, 6:39πμ

Takis Kavlakis

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Όχι μην αγχώνεσαι! Έχω γνωστή η οποία στα 16 γαμιοταν κάθε μέρα. Θυμάμαι που πηγαίναμε στα κλαμπ και της βάζανε χέρι στα μπούτια! Αν δεν κάνω λάθος το body count της είμαι 200 κάτι. Αυτή την στιγμή είμαι 19
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login