Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Μαλακή στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #174787 από maria18 στις 21 Δεκεμβρίου 2023, 2:22πμ

maria18

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας. Είμαι κοπέλα 28 χρόνων και τον τελευταίο καιρό συνευρισκομαι ερωτικά με ένα αγόρι στα 26. Βρισκόμαστε μόνο για σεξ. Το θέμα είναι ότι έχει μαλακή στύση. Γενικά το είχε. Κάνουμε 3 με 4 φορές σεξ σε διάρκεια 4 ωρων. Ενώ μου λέει ότι του αρέσει όλο αυτό που κάνουμε. Επίσης τελειώνει και σχετικά εύκολα. Δλδ μέσα σε 5 με 10 λεπτά έχει τελειώσει πράγμα που δεν με πειράζει καθόλου. Δεν το έχω συζητήσει μαζί του δεν θέλω να τον φέρω σε δυσκολη θέση. Απλά νιώθω άσχημα ότι ευθύνομαι εγώ για αυτό . Θα μπορούσατε να μου πείτε κάποια γνώμη
Να σημειώσω ότι μου δείχνει κάποια σημάδια ίσως κατάθλιψης. Είναι όλη μέρα μέσα στο σπίτι βγαίνει μόνο για να πάει δουλειά και μετά πάλι σπίτι . Δείχνει απεροιποιητος. Έχω περάσει από κατάθλιψη οπότε γνωρίζω κάποια συμπτώματα
Τέλος πάντων απλά θα ήθελα μια γνώμη γτ νιώθω και εγώ αρκετά άσχημα.
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #174790 από Panos888 στις 22 Δεκεμβρίου 2023, 4:45πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα.

Πρώτα από όλα βγάλε από το μυαλό σου ότι ευθύνεσαι για κάτι._ Δεν ισχύει.
ΑΝ ίσχυε, για αυτό έχουμε στόμα να μιλάμε και να λέμε τι έχουμε, τι μας ενοχλεί, κλπ.

Τι θα πει ''δύσκολη θέση''; και εσύ έρχεσαι σε δύσκολη θέση. Αν δεν σπάσεις αυγά, ομελέτα δεν γίνεται.

10' είναι οκ σαν χρόνος - αρκεί να είναι ''ποιοτικός'' χρόνος. Αυτό που βλέπουμε στις τσόντες (sic) να χτυπιούνται οι ''πρωταγωνιστές'' σαν τα χταπόδια συμβαίνει μόνο εκεί.

Αν έχεις κατάθλιψη συνήθως δεν έχεις όρεξη ούτε για σεξ, ούτε να βλέπεις τα μούτρα κανενός, αλλά εντάξει ας υποθέσουμε ότι ισχύει.

Αν υπάρχει σεβασμός, πρώτα από όλα στον εαυτό μας, τον περιποιούμαστε.

Το ότι είναι απεριποίητος - όπως λες - δείχνει έλλειψη σεβασμού και προς εσένα (ειδικά αν μιλάμε για ατομική υγιεινή).

Γενικά το περιγράφεις σαν μία μαμούχαλη κατάσταση η οποία δεν σου κάνει καλό. Αν ενδιαφέρεσαι για αυτό το παιδί, παρακίνησέ τον να βγει από το τέλμα του, δηλ. μίλησέ του και πες ό,τι σκέφτεσαι.

Οι ανθρώπινες σχέσεις θα ήταν αληθινές και λιγότερο προβληματικές αν μιλούσαμε και δεν φοβόμασταν να αντιμετωπίσουμε τις (όποιες) συνέπειες.

Τέλος πάντων, αυτά από εμένα και εύχομαι ό,τι καλύτερο.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #174794 από maria18 στις 22 Δεκεμβρίου 2023, 2:05μμ

maria18

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ καλέ μου για τη απάντηση. . Να είσαι καλά και καλές γιορτές εύχομαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #174796 από kapapi04 στις 24 Δεκεμβρίου 2023, 6:05πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Φεύγεις χθες ο τύπος ή κομπλεξικος είναι ή μέχρι να κάνετε σεξ τρελαίνεται στην μαλακια και σου έρχεται με μαραμένο μόριο
Βρες κάποιον που να σε βλέπει και να τρελαίνεται να καβλωνει και να λιώνει στο κρεβάτι και γενικά για πάρτι σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login