Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Θάνατος στους φανατικούς!
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Πέσιμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #174825 από pagiorg στις 03 Ιανουαρίου 2024, 2:04πμ

pagiorg

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2024
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Λοιπόν γεια σας! Είμαι νέος στο συγκεκριμένο site οπότε θέλω να σας καλησπερίσω. Πάω κατευθείαν στο θεματάκι μου. Αρχικά είμαι 17 και έχω μία σχέση με μία μεγαλύτερη κοπέλα, ένα χρόνο. Είμαστε μαζί πάρα πολύ καλά και τα έχουμε γύρω στα 2 χρόνια, τώρα σε λίγες ημέρες βασικά τα κλείνουμε. Αυτή ως 18χρονη και εγώ 17χρονος θέλει να μου δείξει διάφορα πράγματα στον έρωτα, νομίζω καταλαβαίνετε... (ως μεγαλύτερη). Όμως, πριν λίγο καιρό ο κολλητός της (gay) μου πετάει διάφορα υπονοούμενα και μου την πέφτει (μου έστειλε και μήνυμα αλλά τον έχω παραδόθηκε). Εμείς δεν μιλάμε και στην αρχή μου έκανε εντύπωση. Πως να του το κόψω; Ξέρει ότι είμαι με την κολλητή του φίλη αλλά αυτός εκεί! Επιμένει. Και εγώ δεν θέλω να τον πληγώσω αλλά είναι και πάρα πολύ δύσκολο να το κάνω ευγενικά... Δεκτή κάθε απάντηση. Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #174849 από Jeanmoust στις 08 Ιανουαρίου 2024, 5:30πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ δεν θα απαντούσα στα μηνύματα και γενικά θα ήμουν τυπικός μαζί του. Το έχω κάνει σε περίπου αντίστοιχη περίπτωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login