Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Οι παπαροκάδες σε συναυλία και στην έξοδο πάγκος με εικονάκια και μπουκαλάκια αγιασμό
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Θέλω να πάρω πίπα στο κολλητό μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #174872 από Nikos02 στις 17 Ιανουαρίου 2024, 3:12πμ

Nikos02

Εικονίδιο
μέλος από: 17/1/2024
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ,

Με λένε Νίκο, είμαι 21 χρονών και πριν λίγους μήνες μου πρότεινε ο κολλητός μου να βάλουμε να δούμε τσόντες και να τους παίξουμε παρέα. Εγώ στην αρχή ντρεπόμουν και ήμουν λίγο διστακτικός, αλλά μετά απο 1-2 φορές που τους παίξαμε ένιωσα πολύ άνετα και μου άρεσε πολύ. Οπότε κάθε φορά που έρχεται ο κολλητός μου σπίτι πάντα τους παίζουμε παρέα εναλλάξ ο ένας του άλλου μέχρι να χύσουμε.

Το τελευταίο καιρό σκέφτομαι να δοκιμάσω να του πάρω πίπα, αλλά δε ξέρω πως να του το προτείνω και φοβάμαι την αντίδραση του σε περίπτωση που δε το πάρει καλά. Να σημειώσω πως είναι η πρώτη φορά που θα επιχειρήσω να δοκιμάσω κάτι τέτοιο, επειδή πιστεύω πως ειμαι bisexual και οχι straight, χωρίς να είμαι απόλυτα σιγουρος.

Ποιος πιστεύετε θα ήταν ο καλύτερος τρόπος να το χειριστώ;

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απόψεις σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #174873 από Jeanmoust στις 18 Ιανουαρίου 2024, 9:18πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε! Θέλει προσοχή, πρώτα να δεις εάν σηκώνει κάτι τέτοιο. Φέρε πρώτα τη συζήτηση προς τα κει, ίσως σε κάποια άλλη στιγμή ή αν τον δεις να το ανέχεται και ενόσω παίζεται. Βλέπετε μόνο straight ταινίες ή και gay?
Εμένα πήρε λίγο καιρό να το ζητήσω από φίλο μου, γιατί ντρεπόμουν, αλλά δεν είχε θέμα και του άρεσε και ανταπέδωσε την επόμενη φορά κι εκείνος. Αλλά είχαμε πολύ κολλητή φιλιά αρκετά χρόνια πριν γίνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #174874 από Panos888 στις 19 Ιανουαρίου 2024, 4:50πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Μου θύμισε η φάση αυτό https://www.youtube.com/watch?v=Q0lcyPYjbrc
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login