Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πολλοί άνδρες οφείλουν την επιτυχία τους στην πρώτη τους γυναίκα, και τη δεύτερη γυναίκα στην επιτυχία τους.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Δεν έχω εμπειρίες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #174885 από HamiltonFan στις 28 Ιανουαρίου 2024, 4:03μμ

HamiltonFan

μέλος από: 28/1/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είμαι 19 χρόνων, δεύτερο έτος πανεπιστήμιο και δεν έχω καν φιληθεί ποτέ με γυναίκα
Δεν ξέρω πάντα λέω ότι η πρώτη μου φορά θέλω να έχει συναίσθημα και ότι όλοι που κάνουν πράγματα με τυχαίες (πχ από μια που γνώρισαν στο κλαμπ) είναι απλά κενοί, αλλά έχω αρχίσει να απελπίζομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #175889 από makis2024 στις 30 Ιανουαρίου 2024, 9:50πμ

makis2024

μέλος από: 30/1/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εγώ είμαι 18 και δεν έχω κάνει τίποτα ούτε απλή σχέση. Δεν ξέρω τι φταίει εγώ έχω ένα πρόβλημα και ίσως αυτό είναι η αιτία είναι ότι τον έχω στραβό και ντρέπομαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #175893 από HamiltonFan στις 01 Φεβρουαρίου 2024, 6:26μμ

HamiltonFan

μέλος από: 28/1/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(makis2024@30 Ιανουαρίου 2024)
Και εγώ είμαι 18 και δεν έχω κάνει τίποτα ούτε απλή σχέση. Δεν ξέρω τι φταίει εγώ έχω ένα πρόβλημα και ίσως αυτό είναι η αιτία είναι ότι τον έχω στραβό και ντρέπομαι.

Προσωπικά το πρόβλημα μου δεν είναι σωματικό (φαντάζομαι πως πάω εννοείς ότι έχεις κάποιο σωματικό πρόβλημα), απλά δεν ξέρω καν ούτε πως να προσεγγίσω μια τέτοια κατάσταση και μου δημιουργεί τρελό αγχος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #175908 από Torpedo στις 18 Φεβρουαρίου 2024, 4:41πμ

Torpedo

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Λοιπόν

1ον. Ξεκίνα γυμναστήριο...όσο πιο top είσαι τόσο καλύτερα... από αυτά που λες βγάζω συμπέρασμα πως μπορεί να μην έχεις κάτι στραβό επάνω σου όμως πάνω από 1,80 δεν σε κόβω να είσαι και αυτά τα πράγματα μετράνε στις γυναίκες...αν δεν είσαι ψηλός τότε φρόντισε να είσαι καρδαμωμένος...εντάξει δεν λέμε να γίνεις και σαν τον κόναν...καταλαβαίνεις...

2ον. Αν έχεις φίλες ρώτα τες να σου πουν τί γνώμη έχουν για εσένα σχετικά με αυτό το θέμα για να καταλάβεις τί πάει στραβά...αν αρχίσεις και ακούς απαντήσεις του στυλ "να είσαι ο εαυτός σου και όλα οκ" τότε δεν είναι φίλη σου... αν ακούσεις εμπεριστατωμένη απάντηση από γυναίκα να θεωρήσεις τον εαυτό σου τυχερό...

3ον. Αν είσαι υπερτυχερός και έχεις κάποια φίλη που να ενδιαφέρεται ζήτα την βοήθειά της σχετικά με το ντύσιμό σου...αλλιώς ζήτα από κάποιο φίλο σου βοήθεια...αλλιώς κοίτα τριγύρω σου τί φοράνε αυτοί που έχουν σταθερά γκόμενες δίπλα τους...αν έχεις πρόβλημα στο θέμα του ντυσίματος είναι αναγκαίο να το λύσεις...και να θυμάσαι πως ακόμη και το καλύτερο ρούχο να έχεις στην ντουλάπα σου πρέπει να ντύνεσαι σύμφωνα με την ηλικία σου οπότε ξέχνα την μάνα σου σε αυτό το θέμα...μακρυά...

4ον. Φρόντισε να είσαι ΠΑΝΤΑ καθαρός και μυρωδάτος...πρέπει να βρεις την σωστή κολώνια και να μάθεις να την βάζεις σωστά ώστε να μυρίζει ωραία αλλά όχι υπερβολικά... αν ψάξεις στο youtube είναι ένα κάρο άτομα που μπορούν να σε βοηθήσουν να βρεις ωραία αρώματα για το αντίθετο φύλο όπως μπορούν να σε βοηθήσουν και με το ντύσιμο... σήμερα μπορείς να βρεις ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ στο διαδίκτυο δωρεάν αρκεί να ψάξεις...

5ον. Θα φροντίσεις να κουρεύεσαι τακτικά (σχετικά με το στύλ στα μαλλιά που είναι και αυτό ένα μεγάλο θέμα ισχύει ότι έχει ειπωθεί παραπάνω) να έχεις καλοκομμένα και καθαρά νύχια και περιποιημένα υποδύματα...οι γυναίκες έχουν ραντάρ για ΟΛΕΣ αυτές τις λεπτομέρειες !

6ον. Δεν ξέρεις πως να μιλάς στις γυναίκες; Αρχίζεις με την γλώσσα του σώματος. Πιάσε και διάβασε...θα πρέπει να μάθεις να είσαι χαλαρός και να μάθεις να κοιτάς στα μάτια χωρίς να ξεστραβώνεσαι... η στάση του σώματος σου θα πρέπει να είναι δυναμική και ανοιχτή και θα πρέπει να σταματήσεις να μαζεύεσαι και να κάνεις άχρηστες κινήσεις από άγχος... όταν θα στρώσεις την δική σου στάση τότε θα πιάσεις να μάθεις για την στάση των γυναικών... έτσι θα καταλαβαίνεις λίγο πολύ ποιά σε γουστάρει...

7ον. Πρέπει να έχεις ενδιαφέροντα στην ζωή και ΟΡΑΜΑ ! Πρέπει να ξέρεις πού πηγαίνεις και να θες κάτι καλύτερο και να μπορείς να μιλήσεις γι'αυτά... πρέπει να μάθεις να "πουλάς" τον εαυτό σου γιατί αν δεν μοιάζεις με τον ρουβά ή τον σπάλια τότε θα πρέπει να μαζέψεις πόντους από αλλού στο παιχνίδι σου...

8ον. Είναι φυσιολογικό να είσαι νευρικός και αγχωμένος ειδικά αν δεν έχεις τα αποτελέσματα που θέλεις στις γυναίκες... γι'αυτό θα φροντίσεις να χαλαρώνεις και να ηρεμείς τουλάχιστον μια ώρα την μέρα για να έρθεις στα ίσα σου και να σου γίνει συνήθεια...απλά μείνε μόνος σου σε ένα ήσυχο μέρος και κάνε διαλογισμό...κάτσε άνετα κάπου χαλάρωσε εντελώς και άδειασε το μυαλό σου... αν το κάνεις αυτό θα έχει αντίκτυπο και στο πως κινείσαι και έξω...αν δεν μπορείς να ελέγξεις τα χέρια σου από το άγχος πάρε ένα δερμάτινο μπρελόκ για να το παίζεις ή να το τρίβεις ή κάτι αντίστοιχο αλλά καλύτερα θα ήταν να ελέγχεις τον εαυτό σου...

9ον. Ο τρόπος που σκέφτεσαι είναι ΛΑΘΟΣ ! ...ξέχνα τα συναισθήματα για την ώρα...επίσης όσοι ψάχνονται συνέχεια για νέες ερωτικές περιπέτειες αυτό δεν σημαίνει πως είναι κατ'ανάγκη κενοί... αυτός ο εσφαλμένος τρόπος σκέψης είναι επίσης πολύ σημαντικό να διορθωθεί διότι έτσι δεν σκεφτόταν κανένας ούτε όταν ήμουν εγώ μικρός !!!

10ον. Μην φοβάσαι την απόρριψη... το παιχνίδι εκεί έξω δεν έχει χώρο για τελειομανείς τύπους αν είσαι ένας από αυτούς... αν αρχίσεις να μιλάς με κάποια και δεν πάει όπως το θέλεις κοιτάς να το πάς εκεί που πρέπει...αν έχει στραβώσει η φάση εντελώς χαμογελάς και φεύγεις άνετος κι ωραίος ξέροντας πως αυτή θα χάσει... ο τρόπος σκέψης είναι ο καλύτερός σου σύμμαχος... αν μπορείς να αισθάνεσαι σαν να έχεις κερδίσει ένα εκατομμύριο ενώ είσαι σχετικά άφραγκος τότε θα καταλάβεις για τί πράμα μιλάω... έτσι πρέπει να κυκλοφορείς έξω...και να βρεις φίλους που να έχουν την ίδια αισιοδοξία...αν έχεις κολλήσει με προβληματικούς τύπους και όλη την ώρα κλαίγεστε τότε πρέπει να κάνεις νέους φίλους ή αν είσαι αρκετά δυνατός και μπορείς να κάνεις την αλλαγή στον εαυτό σου να τους βοηθήσεις κι αυτούς...

11ον. Βγες έξω...αν έχεις κάνει tinder...zoosk ή κι εγώ δεν ξέρω τί άλλο σταμάτα να βασίζεσαι σε αυτό...οι γυναίκες μέσα σε αυτές τις πλατφόρμες κοιτούν να βρουν μόνο το καλύτερο 10% των ανδρών και αν το προφιλ σου δεν σε βάζει κραυγαλέα μέσα σε αυτούς τότε παίρνεις @@... βγες έξω...γυναίκες δεν μπορείς να γνωρίσεις μόνο στα κλαμπ... αυτό μπορεί να γίνει στο σουπερμάρκετ...στο βιβλιοπωλείο...στο δρόμο... άνοιξε το στόμα σου και μίλα...μέχρι να το συνηθίσεις...

12ον. Αν έχεις στο μυαλό σου πως οι γυναίκες είναι οι θεές που πρέπει να τους κάνεις όλα τα χατήρια τότε είσαι ΠΑΛΙ σε λάθος δρόμο...στις γυναίκες θα πρέπει να μιλάς casual όπως μιλάς στα φιλαράκια σου...αν σου αρέσει να γράφεις ποιήματα και έχεις στο μυαλό σου ερωτικές εξομολογήσεις και τέτοια την γάμησες... οι γυναίκες όταν βλέπουν τέτοια τρέπονται σε φυγή...

αυτά...τα λίγα...δεν συνεχίζω γιατί έχεις ήδη πελαγώσει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login