Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τους τερμίτες στην κιβωτό.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Ρώγες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #176958 από Mister unknown στις 08 Μαρτίου 2024, 2:58πμ

Mister unknown

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/3/2024
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στα μέλη

Έχω μια απορία εσείς πάει για αγόρια κυρίως παίζεται καθόλου με τίς ρώγες σας? Εγω δεν το είχα κάνει ποτέ και μου το δοκίμασε η κοπέλα μου και απο τοτε τρελαίνομαι

επίσης έχετε κάποια ιδέα για κάτι διαφορετικό στον αυνανισμό γιατί έχω βαρεθεί πάντα τα ίδια??

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #176960 από randomname στις 08 Μαρτίου 2024, 6:27πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ισχύει πως το παίξιμο στις ρώγες είναι αρκετά ερεθιστικό, και νμζ πως πολλά αγόρια το αγνοούν αυτό. Ακόμα κι εγώ πολλές φορές ξεχνάω να ασχοληθώ και πάω κατευθείαν κάτω για πιο γρήγορα, αλλά αν υπάρχει χρόνος το χάιδεμα στο σώμα γενικά, μαζί με τις ρώγες, ενισχύει πολύ τις αισθήσεις στον αυνανισμό.

Όσο για την ιδέα που ρώτησες, ένα κλασικό είναι η απαλή πίεση/χάιδεμα στο περίνεο (κάτω από τα αρχίδια) ταυτόχρονα με τον αυνανισμό. Επίσης το χάιδεμα/ τρίψιμο μόνο στο κεφαλάκι (πιο αναλυτικά κ εδώ). Ο καθένας πειραματίζεται με το σώμα για να βρει τι του αρέσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #176967 από FAIH2009 στις 10 Μαρτίου 2024, 9:43πμ

FAIH2009

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2023
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Οι ρώγες σε γυναίκες και άνδρες είναι ερωτογενής ζώνη και προκαλεί έντονο ερεθισμό αν συνδυαστεί ειδικά με άλλα ερεθίσματα όπως χαιδεμα στο πέος η παίξιμο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login