Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Τα παιδιά σπανίως τραβάνε το καζανάκι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αδικια! Κι’ομως συμβαινει τωρα. Διαβασε!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #42052 από giannhsthesalon στις 25 Αυγούστου 2007, 10:33πμ

giannhsthesalon

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ηθελα απλα να παραπονεθω για την αδικια που συμβαινει στο ftou chat, κυριως απο Kalhas!
Εφαγα ban 6-7 φορες χωρις να εχω μιλησει σε κανενα τσατ ρουμ, κατευθειαν μολις μπηκα μεσα!!!

Τον τελευταιο μηνα ολη μου η παρεα την εχουμε κατα βρει και μπαινουμε στο φτου μιλαμε χαιρομαστε ωσαν παιδια και μεις, κ τα λεμε γενικοτερα, ακομη κ η κοπελα μου μπαινει κ μιλαμε απο εδω. Εχω γνωρισει πολλα ατομα με τα οποια γιναμε καλοι φιλοι απο το εν λογω chat. Καποια μερα λοιπον, μπαινω κ βλεπω τον Kalhas να κανει kick & ban οποιονδιποτε "ΔΕΝ" ειναι γυναικα.. Ειναι δυνατον ρε φιλε kalhas επειδη εχεις μια εξουσια να την καταχραζεσαι ετσι; Ενταξυ θελεις γκομενα κ πρεπει να βγαλεις τη πιστη απο τους υπολοιπους; Το αστειο ειναι οτι σου βαζει και ενα λινκ διπλα και καλα για αιτιολογια γιατι εφαγες βαν. ΑΝ ΕΙΝΑΙ δυνατον..

Σε συζητηση μου με αλλον οπερατορ μου (Nocturne) ειπε τα εξης
(Nocturne) as poume emas de mas aresei na mpainoun agoria edw kai na milane prive stis kopeles mas
(Nocturne) (telos ths syzhthshs)

ΕΙΝΑΙ δυνατον ρε;;;;;; Με λιγα λογια μου λεει παλυκαρι το τσατ το ανοιξαμε για να μιλαμε εμεις σε κοριτσακια κ δεν θελουμε αρσενικα μεσα;; Θα τρελαθουμε εντελως;; ειστε σοβαροι ρε παιδια;

και επειδη γνωριζω τις χιτλερικες σας αντιληψεις και την λογοκρισια που υφισταμαι, ειμαι σιγουρος οτι μετα απο το ποστ αυτο της αληθειας θα φαω ban και απο εδω.
Ελεος ποια!

Δηλαδη ανανεωστε τους κανονες του τσατ και βαλτε και τον καινουριο ρε παιδια "Απαγορευονται ατομα γενους αρσενικου" να το ξερουμε ΕΛΕΟΣ!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42060 από ToFonikoAgouri στις 25 Αυγούστου 2007, 11:08πμ

ToFonikoAgouri

μέλος από: 20/8/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Μπα, παίζει απλά να σου τη σπάγανε, το #ftou είναι κατα 60% άντρες
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42071 από Webmaster στις 25 Αυγούστου 2007, 2:20μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Μάλλον δε διάβασες καλά το κείμενο από δω

Αναφορά: (Vlammadi)
Το #ftou δεν είναι κανάλι γνωριμιών, ούτε κανάλι σεξ

Υπάρχουν πολλά πολλά άλλα chat που είναι για γνωριμίες ή για σεξ. Τσακιστείτε εκεί.


Και σε περίπτωση που δυσκολεύεσαι να κάνεις το link:

Αναφορά: (giannhsthesalon@25 Αυγούστου 2007)
Ηθελα απλα να παραπονεθω για την αδικια...

Τον τελευταιο μηνα ολη μου η παρεα ... Εχω γνωρισει πολλα ατομα με τα οποια γιναμε καλοι φιλοι ...... ΕΛΕΟΣ!!!!!!!




Λύση: Χρησιμοποίησε κάποιο άλλο chat.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42086 από giannhsthesalon στις 25 Αυγούστου 2007, 11:27μμ

giannhsthesalon

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Wraia re c file mou k ti na kanoume otan m milaei kapoios na mhn apantaw?????????????????????????????????????????? etyxe k gnwristikame den to eixa sto myalo mhn prospatheis na apodeikseis oti exeis dikio sto sygkekrimeno 8ema...
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #42087 από TzhmhS στις 25 Αυγούστου 2007, 11:38μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα φιλε μου δεν ξερω αν εχεις δει οτι το τσατ αυτο δεν θελει ουτε κοσμο και ειναι καναλι sex και καναλι γνωριμιων...Αμα ειναι να σου στειλω ενα λινκ με chats να μπεις...πατα εδω


Οκ? Βεβαια τριτο ειναι το φτου εξαιρεσετο αυτο μπες σε αλλα πολυ απλα
...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42090 από giannhsthesalon στις 26 Αυγούστου 2007, 11:27πμ

giannhsthesalon

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αναφορά: (TzhmhS@25 Αυγούστου 2007)
Κοιτα φιλε μου δεν ξερω αν εχεις δει οτι το τσατ αυτο δεν θελει ουτε κοσμο και ειναι καναλι sex και καναλι γνωριμιων...Αμα ειναι να σου στειλω ενα λινκ με chats να μπεις...πατα εδω


Οκ? Βεβαια τριτο ειναι το φτου εξαιρεσετο αυτο μπες σε αλλα πολυ απλα
...




Aderfe m omws den doulevei to link p mou edwses.. tespa. to katalava oti den einai chat gnwrimiwn..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42094 από TzhmhS στις 26 Αυγούστου 2007, 12:15μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Δεν ξερω γιατι δεν δουλευει αλλα Τελοςπαντων,μπες google και πατα "chat" θα σου βγαλει πολλα,αυτο ηταν το λινκ που σου εβαλα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42132 από Master Of Puppe στις 26 Αυγούστου 2007, 11:03μμ

Master Of Puppe

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2007
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Giannhsthesalon, den exei na kanei pou eisai agori giati k emena pou eimai koritsi mou ekanan ban kai dn 3erw ton logo...Dn eixa kanei tpt kai paw na mpw kapoia stigmh k m grafei ban...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42218 από TzhmhS στις 29 Αυγούστου 2007, 10:27πμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Master of Puppet Μην λες μαλακιες σιγουρα υπαρχει καποιος λογος,κανε υπομονη και ισως βγει το ban σου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #42469 από greeklover@1 στις 02 Σεπτεμβρίου 2007, 1:55μμ

greeklover@1

μέλος από: 1/9/2007
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
tzhmhs kaneis la8os...to idio kani k se emena
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login