Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που έτρωγες ξύλο απ' τους γονείς και όχι από τις γκόμενες.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Της αρέσω η ειναι μπερδεμένη ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124498 από Panatziotis96 στις 02 Ιανουαρίου 2014, 12:25πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλο την κοινότητα του φτου και χρόνια πολλά σε όλους με ευτυχισμένο το 2014.. Εύχομαι σε όλους το νέο έτος να ειναι γεμάτο ελπίδες , επιτυχίες και πανό απο όλα με υγεία...
Λυπων θελω τα φώτα σας λίγο..
Λίγα λόγια για εμένα... Με λένε Παναγιώτη και ειμαι μαθητης της 3 Λυκείου ...
Το θεμα έχει ως εξής...Μου άρεσε μια κοπελα της 2ας Λυκείου και για να μην κανό το ενλογο ποστ τεράστιο απο άποψη έκτασης έστειλα για ψάρεμα τον καλύτερο μου φίλο... Δυστυχώς τα είχε με ενα άλλο παιδί... Λυπων.. Μετά απο ενα διάστημα μετά που την γνώρισα και κατάλαβα τον χαρακτήρα της εστειλα τον κολητο μου για ψάρεμα και μου είπε οτι του είπε " αχ να μην μου το κάνει αυτο τωρα " μιας και πήγε το παιδί να με κάνει κονε μαζι της... Τέλος πάντων στεναχωρέθηκα αλλα δεν έκοψα επαφές μαζι της... Μιλούσαμε και φιλικά μου έλεγε και με ποιους τα εφτιαγνε και τα σχετικά.. Εγω έφυγα απο την Ελλάδα για Γερμανία για 2 εβδομάδες και μου έστειλε στο φβ οτι με περιμένει και οτι της εληψα επιστρέφω Ελλάδα και μετά απο 3 ημέρες κλέβουμε ραντεβού για να βγούμε.. Εγω πήγα μαζι με τον κολητο μου ο οποίος ειναι και φίλος της και μόλις με είδε με Αγγαλιασε και με φίλησε.. Σε μια φάση ο κολλητός μου πήγε για μια δουλειά κάπου και αυτή μου είπε οτι αυτο το διάστημα που ήμουν Γερμανία της τα ζήτησε ενα παιδί αλλα αυτή είπε οτι δεν θέλει δέσμευσης και θελει απλά να περνάει καλα μαζι του επι της ουσίας θέλει μια ελεύθερη σχέση... Τέλος παντόν μετά βγήκαμε έξω για φαγητό αλλα επειδή αυτή δεν πεινούσε πετάχτηκε σε αυτόν με τον οποίο έχουν ελεύθερη σχέση και ξανά ήρθε μολης φάγαμε... Εγω ξενέρωσα λίγο μετα απο αυτο αλλα οκ... τέλος παντον μετα ερχόμαστε σπίτι μου και παίζουμε θάρρος η αλήθεια τέλος παντον έτυχαν ερώτησης τύπου με ποιον θες να κανείς πρακτικό η στοματικό σεξ η γενικά σεξ απο την παρέα και αυτή επέλεξε εμένα... Χάρηκα παρα πολυ και μου λέει χαίρεσαι που σε επέλεξα και της λέω ναι και μετα βάζει το κεφαλή της πανό στο κεφάλι μου και εννιωσα υπέροχα..τέλος πάντων στο φβ στέλναμε καρδούλες κλπ και προτοχρονια την καλό στο σπίτι μου εκκίνη απαγοιτευτικε επειδή δεν την πήρε τηλ ο άλλος να της πει ενα χρόνια πολλά.. Εγω της λεω εε απαραδεκτος...τέλος παντον τρομε και σε μια φάση με ρωτάει αν θημαμε ποτέ γνωριστήκαμε και μολης της είπα την ημέρα μήνα κλπ έπαθε πλάκα έμεινε κυριολεκτικά σε μια φάση λεω παιδιά πάμε έξω για ποτό λενε μεσα λεω προτού πάμε βγείτε έξω και θα έρθω σε λίγο παει να φύγει και αυτή και της λεω εσένα σου έχω μια έκπληξη εσείς πρέπει να μηνεις εδώ και έπαθε πλάκα λεω κλείσε τα ματιά σου και της πάω ενα κουτι σοκολατάκια σε σχήμα καρδιάς και ήρθε με Αγγαλιασε με φίλησε και μου είπε οτι ειναι τα αγαπημένα της... Τέλος παντον μου λέει σε μια φάση πως η μητέρα της με εγκρίνει και πως θα ήθελε να ήμουν γαμπρός της... Εκεί ήταν που πέθανα.... Τέλος παντον πάμε για ποτό Αγγαλια σε όλοι την διαδρομή την πάω σπίτι και μου ειπε να μηλησουμε το προι όπως και μηλήσαμε μου γραφή Καλημέρα <3 τέλος πάντων μεσα στην σιζητηση μας μου πέταξε ενα νταξη αδερφουλη <3 εκεί έπεσα απο τα συνεφα ανεβάζω ενα στάτους στο Facebook και λεω ξενερα και μου λέει το εγινε λεω τπτ αυτή επέμενε και σε μια φάση της βάζω μια τελία σκέτη και της λεω εσυ να γελάς ασε με εμένα και μου λέει αυτή " Να θυμασαι οταν εσυ δεν εισαι καλα δεν ειμαι και εγωω" επίσης άσχετο θυμάμαι πως όταν με έμαθε για την προιν μου ήθελε να με χορισει λέγοντας πως εγω δεν ειναι για τα μούτρα της και πως αξίζω κάτι καλύτερο αλλα να ακούσω την καρδιά μου τέλος παντον χορισα με την άλλη και μου ειπε πως εκανα πολυ σωστή επιλογή... Η ερώτηση έχει ως εξής : Με θέλει η όχι ;; Η μήπως ειναι μπερδεμένη ;;; Εγώ την θελω παρά πολύ νιοθο πολλά για αυτήν.. Ευχαριστώ παρά πολυ και συγγνώμη για τα ορθογραφικά..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #124512 από Surfer123 στις 02 Ιανουαρίου 2014, 5:03μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απ οτι κατάλαβα η κοπέλα η δεν σε έχει πάρει πολυ στα σοβαρά η σε θελει για να περνάει την ώρα της να λέει πως έχει σχέση και ταυτόχρονα να έχει και και άλλο αγόρι η ειναι άπειρη. Λοιπόν καταρχάς αν θέλεις να αρχίσεις καλά με αυτή τη σχέση καλύτερα να της πεις πως δεν σου αρέσει να τα έχει και με αλλο αγόρι αν θέλει να είστε μαζί. Επιπλέον καλό θα ήταν να παρατηρήσεις λίγο βαθύτερα τον χαρακτήρα της και να δει αν σου αρέσει γιατι παίζει καθοριστικό ρόλο σε μια σχέση. Προσωπικά ο χαρακτήρας της δεν μου πολυ άρεσε σε μερικές περιπτώσεις όπως πχ που σε παράτησε για να παει στον άλλον που έχουν ελεύθερη σχέση. Το να έχεις μια κοπελα πολυ όμορφη εξωτερικά αλλά σκατα εσωτερικά είναι Σκατα ολόκληρη.Βεβαια δεν μπορώ να πω έχει δείξει πολλά σημάδια οτι σε θέλει αλλα πρεπει να προσέξεις μην σε έχει για καβαντζα όλο αυτόν τον καιρό και μετά γυρίσει και σου πει χωρίζουνε περνούσα δύσκολη φάση κτλ . Με αλλα λόγια σου λέω να προχωροσεις και απ αυτά π διάβασα εγώ τουλάχιστον έχει δείξει πως της αρέσεις με πολλά σημάδια αλλα πρεπει να είσαι επιφυλακτικος Δν ξέρω κάτι μέσα μου λέει πως πρεπει να προσεχείς γιατι σου έχει δείξει και κακά σημάδια εκτός απο καλα . Τελος να σου πω πω εσύ της τα έχεις δόσει όλα χωρίς απαιτήσεις απ αυτή πράγμα π της δίνει θάρρος να σε κάνει μαριονέτα πχ π σε έβαλε να χωρίσεις με την άλλη ενώ αυτή τα έχει ακόμα με 2 άτομα ( εσένα και τον άλλον απο την υποτιθέμενη ελεύθερη σχεση). Αν θες όλα να παν καλά απαίτησε κ εσύ κάτι απ αυτή όπως πχ να έχει και αυτή μόνο ένα αγόρι. Αν το κανείς αυτό κ σου πει όχι ξέρω γω οτι θελω θα κανω με τις σχέσεις μου τότε μάλλον για μαριονέτα σ έχει. Αν συμφωνήσει κ αρχίσετε να παίρνετε μαζί αποφάσεις όλα θα παν κομπλέ. Σορυ αν σε κούρασα κ ελπίζω να κατάλαβες τι ενοω. Καλή τύχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124515 από Panatziotis96 στις 02 Ιανουαρίου 2014, 6:21μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε μου
Σε ευχαριστώ παρά πολυ για την απάντηση..
Να διευκρινίσω πως δεν τα έχουμε συνεπώς θέλω να κάνω κίνηση... Σήμερα σκέφτηκα να της γράψω ενα γράμμα και να της γράψω αυτά που εσθανομαι...
Ειναι ένας Άγγελος ειναι πολυ καλή κοπέλα δεν υπάρχει περίπτωση να με θέλει για να περάσει καλα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124521 από Surfer123 στις 03 Ιανουαρίου 2014, 1:00πμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Λοιπόν τότε αφού υπάρχει αληθινή αγάπη μεταξύ σας και εσύ είσαι τόσο σίγουρος φυσικά να της γράψεις γράμμα σου δίνω το λιγότερο 95/100 πιθανότητες οτι θα ειναι θετική ( το συμπέρασμα το έβγαλα απο τα λεγόμενα σου) Στο κατω κάτω τι είχες τι έχασες;ρ. Στείλε εσύ το γράμμα η καλύτερα πες της το απο κοντά γιατι όπως ξέρεις ειναι πιο ρομαντικό και αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα το συζητάτε μεταξύ σας καλή τύχη. Φίλε μου μέχρι οτι σε εγκρίνουν οι γονεις της σου είπε τι άλλο θες; ΧD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124525 από Panatziotis96 στις 03 Ιανουαρίου 2014, 3:08πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Καλησπέρα και πάλη της έδωσα το "γράμμα" σήμερα..
Της είπα να το διάβαση σήμερα αλλα όταν λυπώ εγω... εκκίνη στάνταρ κατάλαβε περί τίνος πρόκειται...
Εγω καθησα και έβαλα την καρδιά μου να γράψει τωρα το αποτέλεσμα θα το μάθω πιθανόν αύριο...
Φυσικά και θα ενημερόσω για την οποία εξέλιξη προκύψει...
Εδώ να ευχαριστήσω παρά πολυ για την παροτριση και ενθάρρυνση του παραπάνω φίλου..
Και όλους εσάς που διαβάσατε αυτο το τεράστιο ποστ..
Αυτά.... Θα ενημερόσω το συντομότερο δυνατό με εξελίξεις!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138629 από mageiras στις 26 Ιανουαρίου 2017, 3:50πμ

mageiras

μέλος από: 14/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
πανε 3 χρονια.ποτε θα μας πεισ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login