Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάθετε από τα λάθη των γονιών σας. Χρησιμοποιήστε αντισύλληψη.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Και κερατάς και γδαρμένη!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137993 από Marilou_bou στις 30 Σεπτεμβρίου 2016, 1:34πμ

Marilou_bou

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας! Εδώ και 4 μήνες είμαι με κάποιο με τον οποίο γνωριζόμασταν και πριν τα φτιάξουμε. Βέβαια τότε όσο ήμασταν φίλοι είχα ακούσει απο κοινούς μας γνωστούς ότι ήταν γκέι. Έκλεισα τα αυτιά μου και είπα αηδίες αποκλείεται.Τώρα όμως που είμαστε μαζί ανακάλυψα πρόσφατα κάτι περίεργους φίλους στο Instragam και κάτι like δικά του σε γκει φώτο. Όταν τον ρώτησα τι είναι όλα αυτά εκείνος έγινε έξαλλος, με έβγαλε τρελή και δεν παραδέχτηκε τίποτα. Έτσι βρέθηκα σαν να φταίω εγώ λες και έκανα εγώ κάτι και εκείνος βγήκε κανονικά απο πάνω και ετοιμάζεται να με χωρίσει. Τον αγαπάω και δεν ξέρω τι να κάνω μετά από όλα αυτά. Βοήθεια!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137997 από panagiotiC στις 30 Σεπτεμβρίου 2016, 9:56μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πιο πιθανο ειναι να ειναι αμφιφυλοφιλος,δεν μπορεις να κανεις κατι για να το παραδεχτει,το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να προσεχεις την καθε κινηση του,να εχεις ανοιχτα τα ματια σου στο καθε τι απο εδω και περα και καποια στιγμη θα βρεθουν οι αποδειξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137998 από Marilou_bou στις 01 Οκτωβρίου 2016, 1:22πμ

Marilou_bou

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Όλα καλά πλέον αν και συνεχίζει να μου λέει οτι δεν είναι δικός του ο λογαριασμός στο instragam( δεν το πιστεύω αυτό γιατί όταν το ανακάλυψα και τον ρώτησα τι είναι αυτοί οι φίλοι εκείνος μου έλεγε οτι δεν έχει instragam και παράλληλα το διέγραψε).Μου είπε ότι είμαι η δεύτερη του σχέση και ότι δεν τα πάει καλά με τις σχέσεις.Να τον εμπιστευτώ και να τον έχω το νου μου;Πήγα να τον χωρίσω και έκανε πίσω και μου είπε ότι μαγαπάει και θέλει να είματε μαζί.Μήπως αυτό όλο τον ταρακούνησε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138433 από Eva15 στις 29 Δεκεμβρίου 2016, 6:41μμ

Eva15

μέλος από: 28/12/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εγώ πιστεύω ότι δεν χρειάζεται να ανησυχείς και μπαι να είναι δεν χαλάει κάτι στην σχέση σας αυτήν στιγμή που σε αγαπάει και δεν ήθελε να χωρησετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138462 από Marilou_bou στις 04 Ιανουαρίου 2017, 2:50πμ

Marilou_bou

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι ότι ποτέ του δεν παραδέχτηκε τίποτα.Αντιθέτως σήμερα μου έκρουσε το καμπανάκι ότι κουράστηκε και μάλλον τα πάμε προς διάλυση.Και αυτό επειδή δεν έχει μάθει να στέλνει μηνύματα και αναφορά για το τι κάνει, ότι νιώθει ότι πιέζεται κάθε φορά που εξαφανίζεται για ώρες και τον ρωτάω γιατί δεν απαντούσε. Έχει παγώσει μου είπε και ότι κουράστηκε.Τι να κάνω ρε παιδιά τον αγαπάω και δεν θέλω να τον χάσω.Πως να το χειριστώ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login