Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο κάθε ηλίθιος μπορεί να ζωγραφίσει ένα έργο αλλά μόνο ένας σοφός μπορεί να το πουλήσει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μου αρεσει ενα αγορι χρειαζομαι βοηθεια!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138305 από simelanna στις 30 Νοεμβρίου 2016, 3:48μμ

simelanna

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εχω γνωρισει ενα αγορι που ειναι 18 χρονων και παει γ' λυκειου και εγω 15 καιπαω γ' γυμνα σιου τον γνωρισα σε ενα γαμο που πηγα . πηρα το νουμερο του και μιλαγαμε μετα απο 2-3 μερες του ειπα πως μου αρεσει παρα πολυ αυτος μου απαντησε αληθεια σου αρεσω; και του ειπα πως ναι μετα τον ρωτησα αν του αρεσω και μου ειπε πως αισθανετε και αυτος το ιδιο οτι εσθανετε για μενα ετσι οπως εγω . ειμασταν μια χαρα για 2-3 εβδομαδες μετα ξαφνικα δεν μου πολυ εγραφε μετα οταν ξανα μιλησαμε μου ειπε πως με θεωρει μονο σαν φιλη . χθες ομως που μιλαγα μαζι του τσακωθηκα μαζι του του ειπα πως αφου αυτος ειναι 18 του ειπα πως εκλεισα 17 χρονων και διαφορα πολλα μετα αυτος μου εγραψε βασικα και του εγραψα εγω βασικα τι αυτος μου απαντησε παιδαρισμος λεγετε αυτο. Υστερα του εγραψα αυτο φοβασαι να μην πουν κατι οι φιλοι σου η να μην παθεις κακο αυτος μου ειπε (εισαι καλη φιλη τελος) . του ειπα ενταξει μην νευριαζεις γτ ξερω πως νευριασες και μου εστειλε ενα αυτοκολητο πως συμφωνει. ολο αυτο εγινε την Τριτη . Χθες την τεταρτη το πρωι που πηγενα στο σχολειο τον ειδα και ουτε που με χερετησε, μετα που σχολασα και ηρθε σπιτι του εγραψε συγνωμη για ολο αυτο που εκανα την τριτη ,πως θα ησυχασει και αυτος και εγω ,πως δεν θα του ξανα γραψω μονο αν μου γραψει αυτος θα του στειλω . επισης του ειπα πως ξερω πως το εχω πρηξει και πως θα φυγω . αυτος μου απαντησε ( μην ζητας συγνωμη δεν εκανες κατι κακο , και οτι δεν σε χερετησα ηταν επειδη δεν σε αναγνωρισα)        πριν ομως ειμασταν μια χαρα , δεν ειμασταν ζευγαρι αλλα μαζι μου μια χαρα ηταν . του ειχα πει πως μου αρεσει παρα πολυ και πως τον αγαπω αυτος μου ειπε πως το ιδιο εσθανετε για μενα και ξαφνικα μου ειπε πως με θεωρει μονο σαν φιλη του δεν ξερω τι να κανω θελω παρα πολυ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ τον αγαπω παρα πολυ . ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ;;;; ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ τον θελω παρα πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138498 από Jesika1514 στις 07 Ιανουαρίου 2017, 6:26μμ

Jesika1514

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2016
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Υπομονή δεν εννοώ για πολλα χρόνια αλλά σήμερα τον αγαπάς άυριο μπορεί να βρείς κάποιο άλλο αγόρι που μπορεί να του αρέσεις και να σου αρέσει. Είσαι ακόμα νέα έχεις ολόκληρη ζωη μπροστά σου. Μην απογοητευτείς που σε θεωρεί μόνο φίλη σήμερα μπορεί να είσαι καλη φίλη του αλλα μπορεί με τον χρονο ( μερες, μηνες ) να αλλάξουν τα συναισθήματα του και να αρχίσει να σε βλέπει αλλιώς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login