Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Με θεωρεί δεδομένη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138324 από Marilou_bou στις 04 Δεκεμβρίου 2016, 9:05μμ

Marilou_bou

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Hello! Με φράφει αργεί να απαντήσει στα μυνήματα και όποτε κάνω κίνηση για συζήτηση γιατί γίνεται όλο αυτό πάντα θυμώνει και παίρνει το ύφος λες και του έκανα κάτι.Θέλω να σταματήσει όλο αυτό που γίνεται και μου δείξει ότι δεν είμαι μόνη μου. Δεν φτάνει που έχουμε σχέση από απόσταση έχουμε και αυτό. Τι να κάνω;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138325 από Ana-menos στις 04 Δεκεμβρίου 2016, 9:12μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η χωρισε τον η γραψτον και εσυ για να δεις αν νοιαστει. Παντα μα παντα καποιοι δεν εκτιμανε τις κινησεις που κανει ο αλλος και εσυ που νοιαζεσαι ειναι ναι μεν καλο αλλα εκεινος σε θεωρει σιγουρα δεδομενη και για αυτο δεν ασχολειται....Εγω θα σου ελεγα να τον γραψεις , να μην του στελνεις μηνυματα, να του απαντας μονολεκτικα κυριως και αν δεις οτι τσιμπαει τοτε εισαι σε καλο δρομο...αν παλι δεις οτι δεν τον νοιαζει τοτε δεν εχει σημασια η σχεση σας. Αυτα..αποδεκτη αν σε καλυψα και ρωτα αν θες κατι αλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138327 από Marilou_bou στις 04 Δεκεμβρίου 2016, 9:25μμ

Marilou_bou

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Το ξέρω έχεις δίκιο τα έχω δοκιμάσει να του απαντάω μετά από ώρες μάλιστα στην αρχή μονολεκτικά ακόμα και όταν με παίρνει τηλ μετά απο γράψιμο και με ακούει κάπως με ρωτάει τι έχω και μόλις κάνω κουβέντα μου λέει ότι είχε δουλειά. Μάλιστα όταν του απαντάω μονολεκτικά και απότομα μου λέει τι έχω και ότι ξέρει πότε είμαι χαρούμενη και πότε θυμωμένη. Δοκίμασα να τον γράψω και να εξακολουθώ να είμαι μες στις γλύκες μαζί του αλλά τίποτα. Να πω και κάτι ίσως βασικό: όποτε με παίρνει τηλ εγώ πάντα το σηκώνω. Ενώ όταν παίρνω εγώ τηλ αυτόν εκείνος δεν το σηκώνει κάποιες φορές και οταν επιμένω μου λέει οτι τον πήρε ο ύπνος. Επίσης θέλω τόσο πολύ να ψάξω το κινητό του. ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙΝΙΑ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138330 από Ana-menos στις 05 Δεκεμβρίου 2016, 9:04μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Ολοι θελαμε καποια στιγμη να κοιταξουμε το τηλεφωνο της σχεσης μας. Αυτο δεν ειναι απαραιτητως κακο μεχρι ενα σημειο...Εαν τρωγεσαι καθε μερα για το κινητο του δεν φταις εσυ, φταις εκεινος που δεν σου εχει δειξει σημαδια για να τον εμπιστευεσαι και ειναι σαν να σου κρυβει πραγματα. Αν πραγματικα φεροταν σωστα δεν θα ειχες καμια αμφιβολια για το κινητο του πιστεψε με. Απο κει και περα γραψτον ακομα πιο πολυ. Δηλαδη σταματα να σηκωνεις τηλεφωνα, να τον παιρνεις εσυ μετα απο καμια ωρα και να ελεγες οτι ειχες δουλεια. Απο κοντα μην εισαι τοσο γλυκουλα και θερμη μαζι του. Αν ξενερωσει τοτε αστον. Πραγματικα δες πως θα παει και την αλλη βδομαδα και αν δεις οτι δεν αλλαζει καλυτερα να τον χωρισεις για να μην τυρανιεσαι και εσυ αδικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138332 από Marilou_bou στις 06 Δεκεμβρίου 2016, 12:43πμ

Marilou_bou

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Θα βάλω μπροστά από απόψε! Είμαι σχεδόν σίγουρη οτι μου κρύβει πράγματα.Θέλω την αλήθεια να μου πει γιατί τον αγαπάω πάρα πολύ αλλά αν συνεχίσει τα ψέματα δεν με βλέπω καλά. Το χειρότερο είναι οτι δεν θα παραδεχτεί τίποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login