Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Αρέσω σε μια κοπέλα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138369 από Marios258 στις 16 Δεκεμβρίου 2016, 2:30μμ

Marios258

μέλος από: 28/1/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεα σας, αρχικα παω 3η λυκείου. Εμαθα πριν κατι μέρες από ένα φίλο ότι αρέσω σε μια κοπέλα η οποία είναι ένα χρόνο μικρότερη και θα ήθελα να κάνω κάτι γιατί αρέσει και σε μένα αρκετά. Το θέμα είναι ότι δεν την ξέρω καθόλου, μονο φατσικά και δεν έχω ιδέα πως να την προσεγγίσω και τι να της πω αμα μιλησουμε...επείτα δεν έχω πάει ποτέ σοβαρα με μια κοπέλα εκτός απο κάποια χρονια πριν που κάτι παιζόταν αλλά τίποτα σπουδαίο...οπότε σαν να λέμε είναι η πρωτη μου αλλά δεν έχω ιδέα πως να κινηθώ. Αποδέκτη σε όποιον μπορει να με βοηθείσει. Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138370 από ha.sta στις 16 Δεκεμβρίου 2016, 10:37μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απο τη στιγμη που ξερεις οτι της αρεσεις τα πραγματα ειναι πολυ πιο ευκολα απο το να μην το ηξερες καν και απλα να αρεσε σε εσενα η κοπελα και να σουν με τα ματια δεμενα. Η δικη μου αποψη φιλε μου ειναι να μην το σχεδιασεις η να παρεις γνωμες απο τους αλλους τι να πεις και πως να την προσεγγισεις.. Την ρωτας διαφορα πραγματα για να βρεις κοινα σημεια μεταξυ σας οπως μουσικη που της αρεσει καποιο βιβλιο εαν διαβαζεις και εσυ τιποτα ανιμε/σειρα/ταινιες και μετα το συνεχιζεις freestyle οτι σου βγει και οπως το νιωσεις. Εαν θελεις να κανεις μια αληθινη σχεση πρεπει να εισαι αληθινος και εσυ και οχι να πας με σκονακια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138432 από Eva15 στις 29 Δεκεμβρίου 2016, 6:34μμ

Eva15

μέλος από: 28/12/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τον από πάνω μερικές φορές είναι πολύ πιο ωραίο και γλυκό το αυθόρμητο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login