Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο, καις 150 θερμίδες την ώρα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ερωτευμένος είμαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138607 από Grie09 στις 23 Ιανουαρίου 2017, 4:12μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας αγαπητα μελη του φτου. Αρχικα, να πω οτι δεν ειμαι πρωταρης στις σχεσεις αφου ειχα 2 προηγουμενες κανονικες σχεσεις και αλλη μια φαση. Ας ξεκινησουμε ομως.
Φετος ξεκινησα λυκειο και αυτο σημαινε νεες γνωριμιες νεοι στοχοι... Ομως εγω Τα περιμενα ολα κανονικα. Κάπου εκεί όμως έπαθα αυτό που δεν πίστευα καλά καλά ότι υπάρχει... Γνώρισα ένα κορίτσι που απλά ξεχώριζε μέσα στο πλήθος... Είχε όλα τα χαρακτηριστικά που εγώ θαυμάζω πάνω σε ένα άτομο...και μια ομορφιά...και ειλικρινά, τον πιο όμορφο χαρακτήρα που γνώρισα ποτε μου. Τα μάτια της, τα ομορφότερα που έχω δει ποτέ στην ζωή και η γλύκα τόσο στο πρόσωπο της όσο και στο χαρακτήρα της και την φωνής ειναι καταπληκτική και δεν ειναι δυνατόν να την περιγράψω με τα λογια μου. Ειμαι ερωτευμένος μαζί της. Στην τάξη πολλές φορες τυχαίνει να θέλω να γυρίσω και να την κοιτάξω χωρίς να Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος, απλά θέλω να την κοιτάζω. Προσπαθώ να ειμαι όσο περισσότερο κοντά της, να την πειραζω όσο το δυνατόν το περισσότερο γίνεται και να ασχολούμαι μαζί της επίσης. Απ την μεριά της, αυτά που ίσως αξίζει να σημειωθούν ειναι οτι πολλές φορες μιλάμε και στο ίντερνετ και στην ομαδική της τάξης και απο προσωπικό τσατ και οι καρδουλες ειναι αρκετές. Χτες μάλιστα μιλήσαμε λίγο και αργά το βράδυ και σήμερα την δεύτερη ώρα έρχεται και μ λέει που ήσουν την πρωτη ωρα, κοιμηθηκες αργά χτες; Τελος, όταν στην ομαδική της τάξης στέλνει μαι καρδιά μια φίλης της πετάει υπονοούμενα όπως πιτσουνακια κλπ. Ξέρω πολύ καλά πως αυτά ίσως να μην σημαίνουν τίποτα, αλλά έτσι ειναι ο έρωτας, σε τυφλώνει και δεν μπορείς να δεις καθαρά.
Βοηθηστε με σας παρακαλώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login