Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Νομιζω δεν με θελει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138671 από Jesika1514 στις 11 Φεβρουαρίου 2017, 8:37μμ

Jesika1514

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2016
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι ότι μου αρέσει ενα αγόρι. Δεν ξέρω αν του άρεσα αλλα οι φίλες μου έλεγαν ναι και πώς με κοίταζε ολοιν την ώρα . Οταν οι ματιές μας σηναντιοντουσαν με κοίταζε και μετά γύρναγε το κεφάλι του όμως ηταν τόσο ωραία τα μάτια του και με κοίταζε με πάθος. Τώρα όμως νομίζω οτι δεν έβλεπε εμένα γιατι έχω μιλήσει μαζί τού και ημουν κοντά του και τίποτα. Αποφάσισα να τα παρατήσω και μετά μαθαίνω απο μία φίλη μου που είναι συμμαθητές οτι του αρέσει κάποια και μού είπε οτι μαλλον μπορεί και να ήμουν εγώ . Εγώ οταν ειχα πει σε μια φίλη μου να τον ερωτήσει ειχε πει όχι δεν του αρέσει καμία . Ειναι μπερδεμένη επειδή ακόμα και οταν οι ματιές μας συναντιούνται με βλέπει για πολύ ώρα. Θέλω να τον ξεχάσω αλλά δεν μπορώ μήπως αλήθεια με θέλει. Όταν έχει κενό περνάει και κάθεται έξω απο το παράθυρο και κοιτάει πρός την μεριά μου και οταν γύρισα αλλού ή φίλη μου είπε οτι ακομα κοιτούσε αλλα μετα μιλούσε με τον κολλητό του που ειναι στην τάξη μου. Στο πάρτυ για τις απόκριες ειχα ντυθεί άγγελος και οι φιλες μου μου είπαν οτι ειμαι πολύ ωραία. Και αυτος με έβλεπε και περπατούσε και σκόνταψε επειδή δεν έβλεπε που παταγαι..Οταν έλειπα οι φίλες μου μου ελεγαν οτι ρώταγε γιατί λείπω και μετα ηταν λίγο στεναχωρημένος τις μέρες που έλειπα και δεν είχε όρεξη για τίποτα. Νιώθω αμυχανα μπροστά του και νομίζω και αυτός επειδή μιλάει σε όλες μου τις φίλες εκτός απο μένα που αποφευγει να με κοιτάξει όταν του μιλάω μαζί με τίς φιλες μου ενω οταν καθομαι εγω σε ενα παγάκι αυτος κάθεται απέναντί σε ένα αλλο ή εκει κοντα και με καρφώνει με το βλέμα του.Ενω παλιά έπαιρνε αλλο δρόμο για το σπίτι του τώρα παίρνει τον ίδιο δρόμο με εμένα και λεέι καλημέρα ενώ στο σχόλασμα πάει τούς φίλους του μεχρι την εξώπορτα του σχολείου μετά έρχεται στο ιδιο δρόμο με εμάς και λέει καλο μεσημέρι. Μια φορά είπε σε όλες κόλλα πέντε και σε μένα κόλλησε πέντε στο τέλος και μου είπε καλό μεσημέρι.Εσείς τι νομίζεται μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login