Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα λεφτά είναι σαν το σεξ. Δε σκέφτεσαι τίποτα άλλο αν δεν έχεις και σκέφτεσαι όλα τ' άλλα αν έχεις.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Προβλημα με παρεα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138908 από Ana-menos στις 04 Απριλίου 2017, 2:02πμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολα τα μελη της σελιδας. Ατομο της παρεας μου συνεχεια επιλεγει να βγαινει με 2 παιδια και εμενα με εχει παντα εκτος. Η παρεα μου αποτελειται απο 4 ατομα καταρχας. Πως γινεται να λεμε οτι ειμαστε μια παρεα και αυτος να κανονιζει μονο με αυτους, ενω εγω δεν του εχω κανει ουσιαστικα τιποτα! Τα αλλα 2 παιδια ειναι πολυ καλοι μου φιλοι-κολλητοι και ουσιαστικα δεν πιστευω οτι φταινε σε αυτο το θεμα. Αλλα οταν γνωριζομαστε απο καιρο, του λεω παντα να ερχεται για καφε, σε γενεθλια-γιορτες ειναι παντα καλεσμενος, εκεινος να με γραφει ετσι και να μιλαει μονο με τους αλλους 2. Εγω τι πρεπει να κανω μετα απο αυτο? Να το παιζω δηθεν οτι ειμαστε μια παρεα οταν το Σ/Κ τους λεει για καφε και εγω το μαθαινω την δευτερα οτι πηγαν? Η οταν τους λεει για το τι θα κανονισουν το καλοκαιρι και εμενα με εχει παλι εκτος?!... Και απο κοντα οποτε τον βλεπω συμπεριφερεται κομπλε λες και δεν γινεται κατι και " που σε ρε φιλε" κλπ. Εμενα αυτη η κατασταση προσωπικα με κουρασε αφου καθε μερα αντικριζω το ιδιο θεαμα απο την μερια του. Και ξερω οτι θα πειτε αν του χω κανει κατι, αλλα πραγματικα δεν εχω κανει ΤΙΠΟΤΑ...Το μονο που υποψιαζομαι ειναι μηπως γενικα σταματησε να με πηγαινε σαν ατομο αλλα και παλι ας μου το λεγε γιατι εγω δεν μπορω να μυριζω τα νυχια μου καθε φορα. Εσεις τι μου προτεινετε να κανω? Σκεφτηκα να του μιλησω αλλα πραγματικα δεν θελω οποτε οτι αλλο μπορειτε να πειτε θα ειναι πολυ χρησιμο.
Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login