Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Χρυσοντυμένος δεσπότης να κηρύσσει ταπείνωση.
Σάββατο, 20 Απριλίου

ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138943 από Geospiradod στις 18 Απριλίου 2017, 2:25πμ

Geospiradod

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας είμαι καινούργιος εδω! Ονομάζομαι Γιώργος είμαι καινούργιος εδω...είμαι 18 χρονών και θα ήθελα να συζητήσω ενα πολυ προσωπικό μου θέμα μαζί σας και αν γίνεται θα ήθελα να σας παρακαλέσω να πάρω απάντηση σύντομα γιατί είμαι σε απόγνωση...λοιπόν όπως σας είπα και πριν ειμαι 18 χρονων και τα εχω φτιαξει (για πρωτη φορα) με μια μικροτερη μου σε ηλικία 14 χρονων δεν εχουμε πολυ καιρο μονο 2 εβδομαδες...ειχαμε χημεια και μια μερα μου ζητησε να τα φτιαξουμε και μας εμποδιζε η αποσταση...εγω ειμαι απο Καρδιτσα και αυτη απο Βολο...τωρα το προβλημα είναι οτι ενω τις στέλνω μηνυματα αργει να απαντησει υπερβολικα (επικοινωνουμε μεσω ινστα) ενω ανεβαζει στο ινστα στορυ δεν μου απανταει στο μηνυμα ουτε καν το διαβαζει ενω μου λεει οτι με αγαπαει και τα σχετικα...πειτε μου πρεπει να κρατησω απόσταση; τι να κάνω....ποιο πολυ το ρωτάω σε γυναίκες γιατί αυτές θα μπορέσουν να μπουν στην θέση της και να μου απαντήσουν κατάλληλα...Ευχαριστώ που με ακούσατε και μακάρι να απαντήσει κάποιος/κάποια σύντομα!



Σημείωση moderator: Ζητάς πληροφορίες για να τελέσεις ποινικό αδίκημα. Banned διότι το θέμα αυτό παραβιάζει τον κανονισμό του ftou.gr.

προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login