Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μου αρεσει ενα αγορι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139045 από Gourtsou στις 07 Μαΐου 2017, 2:32μμ

Gourtsou

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Λοιπων ας μπω κατευθειαν στο θεμα για να μην σας κουραζω...
Μου αρεσει ενα αγορι τον λενε Κωστα (ασχετο) απο το σχολειο μου... Εδω και λιγο καιρο εχω κουρευτει και ολο μου λεει μεγια το κουρεμα, εχω ωραια μαλια και τετοια γτ του ειχα πει οτι δεν μου αρεσουν τα μαλια μου. Μου αρεσει πολύ αλλα πυστεω πως με εχει βαλει friendzone. Τι κανω? ( Να σημειωθει οτι μου εχει χαϊδεψει τα μαλιά 3-4 φορες και μου εχει ακουμπησει τους ομους 2-3 φορες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139046 από dark monkey στις 07 Μαΐου 2017, 2:38μμ

dark monkey

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/5/2017
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
πλησιασε τον και μιλησε του για τα συναισθηματα σου ιτι σου αρεσει να πατε καμια βολτα εε αυτα ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139062 από kapoios* στις 09 Μαΐου 2017, 2:08πμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Το αγόρι αυτό ενδιαφέρεται για εσένα και προσπαθεί με κάθε τρόπο να δημιουργήσει μια έλξη μεταξύ σας και σου λέει κοπλιμέντα για να σε κάνει να αισθανθείς ωραία.Εγώ πιστεύω ότι σε θέλει με βάση τα λεγόμενα σου οπότε θα σε πρότεινα να τον πεις να πάτε μια βόλτα και να προσπαθήσεις να τον φιλήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139079 από agapi22 στις 10 Μαΐου 2017, 4:23μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Για το friendzone απο που το συμπερανες; παντως ειναι ολοφάνερο οταν σε βάζουν. Δηλαδη εγώ καταλαβαινω την διαφορα αναμεσα στον φιλο μ και σε καποιον που με πλησιάζει γιατι ενδιαφέρεται
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login