Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν όλα τα άλλα αποτύχουν, δοκίμασε τη Βανδή.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ολα οδηγουν εκει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139151 από Grie09 στις 23 Μαΐου 2017, 1:18πμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καλησπερα αγαπητα μελη του. Θα προσπαθησω να ειμαι συντομος! Πριν λιγο καιρο μου αρεσε απιστευτα μια κοπελα. Ειχα κανει σημαντικα βηματα και αυτη εδειχνε να ενδιαφερεται λιγο αλλα επειδη παιχτηκε μια βλακεια απο τριτο ατομο (θυλικου γενους) ντραπηκε και εκανε πισω. Ειμαι ντροπαλο ατομο και αυτο με εκανε και εμενα να απομακρυνθω. Πραγμα που μετανιωσα. Νομιζα πως το ξεπερασα, πως ηταν ενα ασημαντο αισθημα, κατι της ηλικιας. Μα πολλοι οι προβληματισμοι τον τελευταιο καιρο, καθολου κεφι και συνεχεις σκεψεις. Πολεμος με τον εαυτο μου μα τελικα καταφερα και εχασα. Ειμαι τρελα ερωτευμενος μαζι της. περασαν 3 μηνες μα ειμαι σιγουρος. Εχω φαει γερο κολλημα. Το θεμα ειναι οτι μπορει να τα εχει με αλλον απο οσο εχω καταλαβει μα μια αισθηση μεσα μου, μου λεει πως πρεπει να την κυνηγισω. Ποια η γνωμη σας? Ευχαριστω εκ των προτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139155 από panos a στις 25 Μαΐου 2017, 11:15μμ

panos a

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

file eimai akrivos stin idia katastasi . AKRIVOS OMOS . ego tha kano to eksis . den tha tin afiso . tha prospathiso oso boro gia na thn kerdiso . tha su protiena na kaneis kai esy to idio . pata mia apodekti an se voithisa :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login