Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πώς να εξηγήσω το σχολείο σε μια ανώτερη διάνοια; (Elliot, E.T.)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πως να την πλησιασω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139424 από zouboulia στις 02 Ιουλίου 2017, 5:04πμ

zouboulia

Εικονίδιο
μέλος από: 2/7/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αυτο τον καιρο συνανταω συχνα με μια φιλη που για 1 χρονο ειμασταν στην ιδια ταξη.Η κοπελα αυτη μου εχει κινησει πολυ το ενδιαφερον και πιστευω κατι εστω και λιγο νιωθει και αυτη για μενα.Την τελευταια εβδομαδα την συναντησα σε ενα club και αφησε τις φιλες της για να ερθει να μου μιλησει,εκει που μιλαγαμε ερχεται ενας δικος μου φιλος και μας εσπασε τα νευρα,αυτη ξενερωσε απ'οτι καταλαβα και εφυγε λεγοντας μου να της στειλω μηνυμα την επομενη μερα.Ετσι την επομενη μερα δουλευε σε ενα νυχτερινο μαγαζι και πηγα την βρηκα και αρχισα να της πιανω και να κραταω το χερι της,αυτη το κραταγε και δεν ελεγε κατι.Μου εριχνε κοπλιμεντα γιατι εχω αλλαξει σε σχεση με περσι οσων αφορα την μυικη μου μαζα και αρχιζε να με αγκαλιαζει χαριτολογωντας.Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι να κανω την προσπαθεια να της εκφρασω τι νιωθω; και αν ναι να κανονισω σε στυλ ραντεβου πχ να την παω για κανα ποτο και υστερα να κατεβουμε παραλια μονοι η οχι;Επισης πιστευετε οτι με την σταση της προσπαθει να μου δειξει κατι;
Ξεχασα να προσθεσω οτι ειμαστε 19 χρονων πλεον
Ευχαριστω και συγγνωμη για το κειμενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login