Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

πως να χωρισω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90220 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 9:17πμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
καλημερα.ειμαι η τζενη 33 ετων παντρεμενη με 2 παιδια 5 ετων διδυμα..ο αντρας μου ειναι πολυ καλος ως αν9ρωπος αλλα μονο αυτο τιποτα αλλο..δεν εχουμε καμια επαφη που9ενα..σεξουαλικη δεν εχουμε εδω και 6 χρονια,επαφη συναισ9ηματικη δεν ειχαμε ποτε..ειναι καλος κοιταει την οικογενεια,αγαπαει τα παιδια κ φερνει λεφτα στο σπιτι αλλα ως εκει..ειμαστε απλοι συγκατικοι..εδω και 1 χρονο εγω μεσα απο το φεισμπουκ γνωρισα καπιον αντρα που ενω στην αρχη ξεκινησε για πλακα,μετα σοβαρεψε το 9εμα..βρεθηκαμε 4 φορες και συνολο μειναμε μαζι 10 μερες,μιλαμε κα9ημερινα μ τισ ωρες στο σκαιπ κ στο τηλεφωνο..ταιριαξαμε πολυ..μου ζηταει να τον παντρευτω κ να κανουμε δικια μας οικογενεια μαζι μ τα παιδια μας εννοιτε γτ κ αυτοσ εχει χορισει κ εχει εναν γιο 11 ετων..ο ιδιος ειναι 46 ετων..μεννει μονος του κ εχει μονιμη εργασια..τον ερωτευτηκα τρελλα κ αυτοσ το ιδιο..τον αγαπαω κ δεν μπορω χωρια του..εγω μενω 9εσσαλονικη κ αυος σαμο δεν εχουμε οικονομικη δυνατοτητα ν συναντιομαστε συχνα απο κοντα..αν δεν ηταν τα παιδια 9α ειχα χωρισει γτ ανακαλυψα οτι ειμαι παλι γυναικα κ μαλιστα πολυ ενεργη..συζητησα μ τον συζηγο το ενδεχομενο ν τα βρουμε μεταξυ μας αλλα και εκεινοσ κ εγω ειδαμε πως πλεον αυτο δεν γινετε εσβησε η φλογα ποθυ φισικα δεν υπηρχε κ ποτε σε μεγαλο βα9μο αλλα αυτος δεν 9ελει ν χωρισουμε λεει δεν ειναι λυση αυτη για τα παιδια..δεν ειναιο οτι καλιτερο κ σιμφωνω..δεν ειπα για τον αλλον τιποτα..ουτε παει το μυαλο του..αλλα εγω 9ελω να χωρισω και να ζησω με τον καινουργιο..δεν μπορω αλλο εδω ενω ξερω οτι μπορω ακομα να ειμαι γυναικα..ποσο 9α συνεχιστει αυτο ν εχω παραλληλη σχεση και φοβαμαι ποωσ και να τελειωσει 9α βρω αλλον να με ανεβαζει ωσ γυναικα κ 9α αρχισει ενασ φαυλοσ κυκλος που δεν ξερω αν βγαζει που9ενα..αλλα να πω κ την αλη9εια δεν 9ελω αλλον ..κολλησα μ αυτον ...τον 9ελω σαν τρελλη κ μου λειπει το μυαλο μου ειναι ασ αυτον συνεχεια..το 9εμα ειναι κ το ερωτω...μηπως πρεπει ν μεινω χωρις σεχ μια ζοη εδω στην οικογενεια?και αν χωρισω τι αιτια πως να το φερω στον συζηγο?και αυτο που με πληγωνει ειναι το πως 9α παρω τα παιδια τοσα χιλιομετρα μακρυα απο τον μπαμπα τους γτ ξερω πολυ καλα οτι και αυτα αλλα και αυτος λατρευονται..αλλα απο την αλλη και γω πως 9α συνεχισω ν ζω εδω και το μυαλο μου η καρδια μου ν ειναι αλλου..αν τον χασω 9α τρελλα9ω..μειναμε μια μερα χωρια και ειχαμε πα9ει μεγαλη ζημια και οι 2..δεν αντεξαμε..τι να κανω εχω πελαγωσει..και να σας πω οτι δεν ειχα αλλη παραλληλη σχεση ποτε οσο ειμαι σε γαμο ειναι ο πρωτος..ελεγα ποτε δεν 9α μου συμβει και ομως...τι να κανω?α και μια λεπτομερια ειναι οτι δεν εχει πολλα λεφτα αλλα ειναι καλος αν9ρωπος (η σχεση λεω)..τι να κανω..τι ν αποφασισω..κ με πιεζει κ μου λεει χωρισε γτ 9ελω κ εγω να φτιαξω την ζωη μου τυρρανιομαστε ετσι εγω εδω κ εσυ εκι..και καπου το καταλαβαινω..μαραζωσε κ αυτος κ εγω και καπου καπου ξεσπαμε σε εντονους καβγαδδες λογο σπασιμο νευρων μ την ολη κατασταση..αλλα σε μια ωρα τα ξαναβρισκουμε..τον αγαπαω ετσι νιω9ω..τι να κανω ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #90228 από moriginal στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 11:46πμ

moriginal

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αφου εχετε συζητησει το προβλημα και ξερει κ ο ιδιος οτι πλεον δεν τραβαει αλλο θα πρεπει να του κανεις μια συζητηση και να του πεις να χωρισετε! ουτε εσυ περνας καλα αλλα κ αυτοσ δεν νομιζω να περναει τελεια ετσι οπως τα περιγραφει! λογικα ξερει τι γινεται! θα ναι καπως πιο ευκολο να του το πεις! :/ Και τα παιδια ουτε τα πρωτα θα ναι ουτε τα τελευταια! υπαρχον κ αλλα π χουν βιωσει πολυ χειροτερες καταστασεις! αλλα συγκεκιμενα για τα παιδια μπορειτε να συμβουλευτειτε καποιον ειδικο! σιγουρα δεν πρεπει να χαθουν με τν πατερα τους ομως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90230 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 12:09μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
ευχαριστω γιαντηναπαντηση εχεις δικειο οτι κ ο συζηγος δεν περναει καλα αλλα δεν φανταζεται οτι εχω βρει αλλον απλα νομιζει οτι 9α ειμαστε παντα μαζι ετσι δεν του περναει απο το μυαλο οτι 9α χωρισουμε αυτο καταλαβαινω κα9ε φορα που παω ν ανοιξω ενα 9εμα γυρω απο χωρισμουσ γενικα..μου ειχε πει πχ οτι εμεις ειμαστε καλοι αν9ρωποι και9α κανουμε υπομονη για τα παιδια μας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90233 από partblah1990 στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 12:47μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
εγώ στην θέση του θα σε εσπαγα στο ξύλο και τον εραστή σου θα τον έστελνα στα θυμαράκια!Ντροπή σου ρε...είσαι 33 ετών με παιδιά και θες ακόμα να πηδιέσαι με τον κάθε ανωμαλιάρη .....το παιδιά σου δεν τα υπολογίζεις καθόλου ? αύριο μεθαύριο που θα μεγαλώσουν θα λένε η μάνα μας ήτανε πηδιόλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90237 από panosx στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:15μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
εσυ εχεις εισοδιμα;κιι αφου εσυ εισαι αυτη που θελει να 'ζησει' τα παιδια τι τα θες; αστα στον αντρα σου κι εσυ κανε αυτο που 'χερεσαι'.το ενδεχομενο αυτο το σκεφτικες;ουτως η αλλος μια γυναικα που γνωριζει καποιον μεσω fb κι παραταει τον αντρα τους για καποιον αγνωστο μονο κι μονο για να ξανανανιωσει 'γυναικα' δεν την θεορω ικανη να μεγαλωσει 2 παιδια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90238 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:17μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
εχεις καπιο δικειο σ ολο αυτο που μ λες γτ κι εγω ετσισκεφομουν για τις αλλες γυναικες που τους συνεβαινε κατι παρομοιο κ ελεγα οτι πο δεν 9α το εκανα εγω κι ομως το ειδα μπροστα μου ηρ9ε κ σε μενα...και δεν ειναι το σεχ δεν ειναι μοο αυτο..ειναι η κα9ε ειδους επαφη...εινια 6 χρονια που δεν εχουμε καμια επαφη παρα μονο μια καλημερα κ μια καλησπερα..ηρ9ε ο αλλος κ ακουσα λογια κ ειδα αισ9ηματα που ειχα αναγκη να ακουσω..δεν ειμαι κ μεγαλη πολυ 9ελει?δεν 9ελω να φυγουν τα χρονια ετσι κ να ειμαι ενασ αδιαφοροσ αν9ροπος...δεν μπορω ν πω οτι μ ειναι ευκολο κα9ολου μαλιστα ν χωρισω κ δεν ξερω αν βρω την δυναμη ν το κανω..αλλα αν δεν το κανω 9α το κανω μονο κ μονο για τ παιδια αλλα εγω 9α ειμαι δυστηχισμενη μεσα μου..μονο το οτι 9α ινε τα παιδια οκ αυτο μονο 9α με χαροποιει...



     
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90239 από panosx στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:17μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
επεισης αλλο Θ κι αλλο 9
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90240 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:20μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
δεν εχο κανενα εισοδημα αλλα δεν 9εωρω οτι ειμαι κακια μαμα ισα ισα τ αγαπαω κ κανω τα παντα γ αυτα..και γ αυτα ακομα δεν χωρισα ως τωρα...σας παρακαλω πειτε μου μια γνωμη γιατι αλη9εια δεν ξερω τι να κανω..να μεινω εδω οκ το δεχομαι αλλα δεν εχω δικαιωμα κ εγω να ζησω σαν φυσιολογικη γυναικα?ποτε μου δεν εζησα κ λεω γιατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90241 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:22μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
και δεν θελω να ζησω απλα κ να χαρω γιατι πως να χαρω χωρις τα παιδια μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90242 από panosx στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:33μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
μονη συ το ειπες αυτο γινεται εδω κι 6 χρωνια.τωρα εχεις 2 5χρωνα παιδια.πιστευω ειχες καιρο να το σκεφτεις κι εισουν ειδη σε μια ωριμη γυναικα (υποθετω) 27 χρονων.κι οχι μια 17αρα που την παρεσυραι ενας μεγαλυτερος ή που εμεινε εγκυος χωρις να το θελει.κι επεισης ακομα δεν μου απαντησες ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ το σκεφτικες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login