Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος κατουρεί στη θάλασσα, το βρίσκει στο αλάτι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γλωσσοφιλο η αλλιως γαλλικο φιλι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105112 από sofia ter. στις 13 Ιουλίου 2012, 1:38μμ

sofia ter.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/7/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
παιδια γεια σας... θα σας ζητησω προκαταβολικα συγνωμη αν σας φανω κουραστηκη σε αυτο που θα σας ρωτησω η ακομα και πολυ ασχετη αλλα κανενας δεν γεννηθηκε για να ξερει.. ακουστε.. ειμαι 17 χρονων και δεν εχω φιλησει ποτε κανεναν με γλωσσα..:P φιλιομουν μονο πεταχτα.. τωρα παιζεται κατι με ενα παιδι εδω και 3 μηνες και αυριο θα βρεθουμε στο σπιτι του.. και νομιζω οτι ηρθε η ωρα για να φιληθουμε.. εγω δεν ξερω να φιλαω.. :( και νομιζω οτι θα γινω ρεζιλι.. ξερω οτι κανενας δεν γεννηθηκε για να φιλαει τελεια οπως γνωριζω οτι αν ακολουθας τον τροπο που σε φιλαει αυτος ισως και να τα καταφερεις.. εμενα ομως δεν μου βγαινει.. λενε ολοι οτι θα ερθει απο μονο του.. αλλα εμενα δεν μου βγηκε καμια φορααα !!! ωρες ωρες λεω.. καλα τι ξενερωτη που ειμαι και αλλες φορες λεω σιγαα θα μαθω.. αλλα δεν τωλμαωωω να κανω κτ.. φυσικα δεν περιμενω να μαθω απο θεωριες αλλα τουλαχιστων ας εχω μια "γευση" πρωτα απ αυτες και αυριο ας δουμε για την πρακτικη :P !! ελπιζω να μη σας ζαλησααα !! θελω λοιπον να ρωτησω.. μετα απο μια τεραστια φλιαριαα.. πως ειναι το γλωσσοφιλο.. γνωστο και ως γαλλικο φιλι..?? θελω πολυυυ πολυυυ αναλυτικα να μου πειτε... :P
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #105128 από Vasilis13 στις 13 Ιουλίου 2012, 3:52μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον θα σου πω εγω τι κανω και ειναι πολυ απλο...ξεκιναω και φιλαω χωρις γλωσσα στα χειλη και μετα σιγα σιγα ανοιγω το στομα και αρχιζω και βαζω με απαλες κινησεις την γλωσσα μου στο στομα του κοριτσιου και την ξαναβγαζω και την ξαναβαζω κλπ...Λοιπον το θεμα ειναι να το κανεις απαλα και προσεχε μην βαλλεις ολη την γλωσσα μεσα και το πνιξεις το παιδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105134 από Scandal στις 13 Ιουλίου 2012, 4:47μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Θα αρχισετε να φιλιεστε χωρις γλωσσα απλα ...μετα θα ανοιξετε το στομα και θα βαλετε τι γλωσσα ,μετα θα κανεις απαλες κινησεις οπως σ ερθει.....αν ντρεπεσε καπως να βαλεις την γλωσσα στην αρχη,,μαλλον θα το κανει το παιδι ,για αυτο μολις νιωσεις την γλωσσα του στα χειλη σ ,ανοιξε το στομα και ολα θα γινουν..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105148 από sofia ter. στις 13 Ιουλίου 2012, 6:44μμ

sofia ter.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/7/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ παιδια.. !!!! :D οι κινησεις της γλωσσας ειναι παντα κυκλικες ?? και το στομα μου πρεπει ν ανοιγοκλεινει καθε φορα που μπενει η γλωσσα ?? αυτο δεν καταλαβαινω.. πως γινεται ταυτοχρονα ?? κανω ηλιθιες ερωτησεις το ξερωωω !! αλλα ντρεπομαι !! φοβαμαι μη γινω ρεζιλι... :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105160 από Scandal στις 13 Ιουλίου 2012, 8:18μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Αυτο οπως σ βγαινει εκεινη την ωρα...κανε τα παραπανω και θα δεις πως θα σ βγει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105174 από efi0 στις 13 Ιουλίου 2012, 10:37μμ

efi0

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2012
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Σοφια βαλε στοχο την γλωσσα του..Ξυλο ρε παιδακι μου..Οπου παει η δικη του απο πισω εσυ με την δικη σου..Σιγα τον χωρο που εχει ¨-) Ολα αυτα θα ερθουν μονα τους εξαλλου δεν θα εισαι μονη σου ;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105309 από sofia ter. στις 16 Ιουλίου 2012, 1:32μμ

sofia ter.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/7/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
χαχαχαχαχα... οκ θα το εφαρμοσω.. ;) ευχαριστω για τις συμβουλες παντως..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login