Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η γυναίκα μας εμπνέει να κάνουμε μεγάλα πράγματα, και μας εμποδίζει να τα πετύχουμε.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

μου αρεσει μια κοπελα που της αρεσα παλια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139119 από panos a στις 17 Μαΐου 2017, 4:55μμ

panos a

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια μου αρεσει μια κοπελα απο το σχολειο με την οποια πηγαινα παλια εργαστηρι μελετης. δυστιχως ομως εφυγε απο εκει . τελος παντως αυτη τοτε με γουσταρε απο οτι εχω καταλαβει και μου εχουν πει αλλα εγω σαν μαλακας δεν της εδινα σημασια γτ δν μου αρεσε τοτε . τωρα τα εχει με ενα παιδι απο την ταξη μου . που ειναι το προβλημα ? ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ . δν ξερω τι παιζει αλλα απο τοτε που τα εφτιαξε μαζι του μου αρεσει παρα πολυ. τωρα δεν ξερω τι να κανω . να της πω ολα αυτα που αισθανομαι η να τα κρατησω μεσα μου ? απο την μια σκεφτομαι πως υπαρχει περιπτωση να ειμαστε μαζι αφου με γουσταρε παλια αλλα απο την αλλη φοβαμαι μηπως δεν θα της αρεσουν αυτα που θα της πω και δεν μου ξαναμιλησει . δεν ξερω τι να κανω ειμαι αρκετα μπερδεμενος και χρειαζομαι την βοηθεια σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139172 από JackPit στις 01 Ιουνίου 2017, 5:23πμ

JackPit

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τα πραγματα ειναι λιγο περιπλοκα στην φαση σου και δεν εχεις και πολλες επιλογες. Το να την πιασεις και να της τα πεις ολα οσα νιωθεις ειναι μια απο αυτες παρολλα αυτα ειναι κακο να παρατησει τον αλλον για σενα(σκεψου να γινοταν το αναποδο). Αυτο που σου προτεινω ειναι να την πλησιασεις και να της δειξεις οτι σ αρεσει, πχ. προτεινε την να πατε για εναν καφε, το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να περιμενεις.Ενα πραγμα προσεχε μονο, μην "μπεις" στο "friendzone" της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login