Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακόμα κι αν μάθεις ποτέ σωστά ελληνικά, με ποιο θα τα μιλάς;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

πωσ να την κανω να με θελει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67190 από diablo1996 στις 17 Οκτωβρίου 2010, 5:47μμ

diablo1996

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/10/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
παιδια πριν κανα 2 μηνεσ τα ειχα με μια πολυ γαματι γκομενα και καναμε και φαση αλλα μετα χορισαμε εγω την θελω ακομα και μαλιστα τρελα κααι θελω να τα ξαναφτιαξουμε. ειμαι 14,5 και αφτη ειναι 13,5 ετσι οποσ φερετε φενετε οτι με θελει αλλα οταν τισ τα ξαναζιτισα δλδ τισ το εστιλα σε μινιμα μετα το απογεβμα που βρεθικαμε τισ ειπα το ιδεσ το μινιμα μου ειπε (ναι) και τι λεσ (τσου) μου ειπε...

σασ παρακαλω πιτε μου απαντιστε μου το σιντομοτερο δινατων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67200 από jimmas στις 17 Οκτωβρίου 2010, 8:31μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Πρώτα από όλα, δεν μας λες γιατί χωρίσατε... Και πως γίνεται ενώ και οι δύο θέλετε ο ένας τον άλλον, πρώτα να χωρίζετε και ύστερα να σε απορρίπτει και μάλιστα χωρίς να μπαίνει καν στον κόπο να σου απαντήσει στο μήνυμα και όταν την ρωτάς από κοντά να σου απαντάει ξερά και μονολεκτικά...

Απάντα στις παραπάνω ερωτήσεις και πες μας!

Αν σκεφτούμε θετικά τότε ίσως σου το παίζει απλά δύσκολη κάνοντας ναζάκια (το "τσου" δεν είναι και τόσο σοβαρή απάντηση!). Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι ιδιαίτερο, ό,τι την προσέλκυσε πάνω σου την πρώτη φορά αυτό θα την τραβήξει και την δεύτερη.
Να είσαι ο εαυτός σου, να κάνεις ό,τι έκανες και πριν και αν δεν σου δίνει σημασία τότε κάνε και εσύ το ίδιο...
Ίσως αν αδιαφορήσεις και εσύ να αρχίσει να τσιμπάει βλέποντας πως σταματάς να την παρακαλάς. Αν δεν πιάσει ούτε το φτύσιμο τότε βρες καμιά άλλη (που να την θέλεις πραγματικά όμως, όχι για να την κάνεις να ζηλέψει).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67212 από diablo1996 στις 18 Οκτωβρίου 2010, 2:34μμ

diablo1996

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/10/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
χορισαμε επειδι διαφονουσαμε σε κατι και ειχε γινι ενα μικρο ατιχια ειμασταν στο σπιτι ενοσ φιλου μου και καταλαθοσ την εσπροξα και χτιπισε αν και πιστεβο οτι ιπερεβαλε... και μετα απο αφτο δεν ξαναβρεθικαμε για κανα μινα μετα ομοσ με πιρε τιλ και μου ειπε ((το απογευμα θα κατεβεισ τισ ειπα ναι ) εε μετα πιγαμε βολτα μαζι με εναν φιλο μου και αφτη δλδ 3 και μιλουσαμε αλλα σινεχια λεει (το παρατιρισεσ οτι δεν εχουμε μαλοσεισ εδω και κερο) και ετσι οποσ με κιταει φενετε οτι μεθελει αλλα δεν το παραδεχετε..
απο κοντα τισ το ειπα 3 φορεσ και μου ειπε παλι (τσου) τισ λεω γιατι λεει (δεν θελω να το σιζιτισω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67272 από jimmas στις 19 Οκτωβρίου 2010, 11:42μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Ουφ ανωριμότητες, δεν μπορεί να θύμωσε για κάτι τέτοιο και μάλιστα σε σημείο να χωρίσετε! Τέλος πάντων, πρόσφερε της κανένα λουλουδάκι ζητώντας της συγνώμη! Τι να πεις, αν είναι όντως τόσο μυγιάγγιχτη και δεν υπάρχει άλλος πιο τρανταχτός λόγος τότε απλά ρίξε λίγο τον εγωισμό σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67598 από sweet_angel στις 30 Οκτωβρίου 2010, 10:46μμ

sweet_angel

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
αγόρι μου αν σου είπε ΟΧΙ άστο καλύτερα μπορεί να βρήκε άλλον καλύτερο και καταλαβένεις τι εννοώ!Μην ξαναπροσπα8ήσεις διότι θα την κάνεις να νευριάσει και να σε ΜΙΣΙΣΕΙ SORRY ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67663 από Giorgos! στις 02 Νοεμβρίου 2010, 3:51μμ

Giorgos!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
δεν ζητας ποτε απο μια κοπελα τιν εγκριση της!! δεν την ρωτας αμα σε θελει...95% θα σου πει οχι! δεν θελει να φανει ευκολη!! απο οτι καταλαβαινω εισαι λιγο μικρος!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67664 από Giorgos! στις 02 Νοεμβρίου 2010, 3:55μμ

Giorgos!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(jimmas@19 Οκτωβρίου 2010)
Ουφ ανωριμότητες, δεν μπορεί να θύμωσε για κάτι τέτοιο και μάλιστα σε σημείο να χωρίσετε! Τέλος πάντων, πρόσφερε της κανένα λουλουδάκι ζητώντας της συγνώμη! Τι να πεις, αν είναι όντως τόσο μυγιάγγιχτη και δεν υπάρχει άλλος πιο τρανταχτός λόγος τότε απλά ρίξε λίγο τον εγωισμό σου.

ελεος τι λες??? τι λουλουδακια και βλακειες...!! σαλιαρης θα γινει!! δεν αρεσουν αυτα στις γκομενες...ξυπνατεεεεεεεεεεε!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login