Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όταν ακούς να επιμένουν πολύ στον όρο παράδοση, να ξέρεις ότι πρόκειται για παράδοση άνευ όρων.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Να σταματήσω το ποδόσφαιρο?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138064 από Alior στις 13 Οκτωβρίου 2016, 2:48πμ

Alior

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε αυτούς που με περίσσιο θάρρος πάτησαν κλικ στον τίτλο!!!

Είμαι 18.. Μια ηλικία όπου τα περισσότερα ταλέντα είναι πλέον σχεδόν εξοπλισμένα με τις κατάλληλες ικανότητες και τη τεχνική κατάρτιση για να γίνουν επαγγελματιες. Αυτά συμβαίνουν στο 11χ11.Εγώ όμως , παίζω ποδόσφαιρο σάλας ... αν κάποιος δεν ξέρει τι είναι αυτό και θέλει να με βοηθήσει ας το γκουγκλαρει χδ ... Λοιπόν , όλα άρχισαν από όταν ήμουν 5 χρόνων .. πήγα με τη μητερα μου και γράφτηκα σε μια Ακαδημία ποδοσφαίρου 5χ5. Άμεση ερωτεύτηκα το άθλημα και 13 Χρόνια τωρα δεν έχω πάψει να το αγαπώ οσο όταν ήμουν 5... Προαπαθησα πολύ και κατάφερα τελικά να μπω στην αγωνιστική ομάδα . Μετά από χρόνια , ο προπονητής μου έφυγε κιεγω τον ακολούθησα γιατί ήταν σαν πατέρας για μενα... Στην Ομάδα που πήγαμε διακριθηκαμε μια χρονιά ... κιαλλη , κιαλλη και ξανά πρωταθλητες....Να μη τα πολυλογώ, Τώρα ο προπονητής μου δεν με εμπιστεύεται τόσο .. Είμαι στην ανδρική Ομάδα και δεν έχω τόσες ευκαιρίες .. Ένας φίλος μου από την άλλη που ακολούθησε και αυτός , παίζει παρά πολύ .. παρόλα αυτά έχω ξενερώσει πολύ που δεν έχω χρόνο συμμετοχής και ίσως φταίει το ότι πήρα ύψος και είμαι πιο αργοκινητος ... Είναι και το Πανεπιστήμιο στη μέση ( εκτός Αθηνών ) και δεν ξέρω τι να κανω ... να παρατήσω τη στρογγυλή θέα;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #138597 από anorthographos στις 21 Ιανουαρίου 2017, 11:29μμ

anorthographos

μέλος από: 21/1/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε κοίταξε άμα πρόκειται για τις σπουδές σου συνέχισε τες κι παίζε ταυτόχρονα με κανένα φιλαράκι από την σχολή που του αρέσει το άθλημα για να μην ξεχαστείς κι όταν με το καλό τελειώσεις συνεχίζεις

Αποδεκτη εαν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login