Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βαθμοί Β’ Λυκ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138554 από Rebel στις 16 Ιανουαρίου 2017, 12:42πμ

Rebel

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπόν,είμαι θεωρητική και όσο πλησιάζει ο καιρός να πάρουμε βαθμούς σκιάζομαι.Γενικά δεν υπάρχει περίπτωση να μείνω απλά γνωρίζω οτι στα θετικά μαθήματα θα εχω γυρω στο 10. Αυτο φυσικα ριχνει τον μεσο ορο αρκετα. Στα θεωρητικα πανω απο 16. Καθε φορα που γραφαμε στα θετικα εγω εκανα επαναληψη στα αρχαια ή στα λατινικα για του χρονου. Τώρα νιωθω τυψεις,οι γονεις μου δεν θα μου φωναξουν ή κατι. Απλα δεν ξερω αν εκανα καλα ή οχι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138560 από ScandalousAngel στις 16 Ιανουαρίου 2017, 3:23μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Γεια σου! Επειδη εισαι β' λυκειου ακομα θεωρω οτι ειναι υπερβολη να κανεις επαναληψεις στα θεωρητικα οταν εχεις αλλα μαθηματα να σκεφτεις. Δε λεω να μην κανεις καθολου, αλλα οταν εχεις πχ μαθηματικα διαγωνισμα και ξερεις ποτε ειναι ακομα και αν δεν τα καταφερνεις στα θετικα αφιερωσε καποιες ωρες της ημερας μια εβδομαδα πριν οπου θα διαβασεις με προσοχη ο,τι μπορεις για να γραψεις εναν αξιοπρεπη βαθμο. Ετσι θα ξερεις περιπου τι σου γινεται και δεν θα χασεις τη μπαλα τον Ιουνιο. Συμβουλη μου ειναι σωσε την κατασταση τωρα που μπορεις. Του χρονου που θα χεις μονο μαθηματικα θα ναι διαφορετικα και με τις πανελληνιες οι καθηγητες πιο ελαστικοι. Ελπιζω να σε βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138585 από POSEIDONAS στις 19 Ιανουαρίου 2017, 5:16μμ

POSEIDONAS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
πολυ καλα εκανες μην αγχωνεσαι για αυτα και γω το εκανα καλη επιτυχια στις εξετασεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login