Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η βαρύτητα είναι πιο δυνατή το φθινόπωρο. Τότε τα μήλα πέφτουν ομαδικά.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Ιλουμινάτι ; Τύχη; Τί έγινε τωρα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138632 από Alior στις 27 Ιανουαρίου 2017, 6:15μμ

Alior

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Σήμερα το μεσημέρι αναλογιζόμουν τις ατυχίες της ζωής μου και τα ατυχήματα που έχω πάθει και έλεγα δυνατά πόσο άτυχος είμαι .... Μετά από λίγα δευτερόλεπτα ,δηλαδή σχεδόν αμέσως , χτύπησε το τηλέφωνο και δεν πρόκειται να το σήκωνα...Και λέω"Να δείς που με την καντεμιά που με δέρνει θα είναι κάποιος για να μου πει ότι κέρδισα κανα μύριο .. "Οπότε αποφάσισα να το σηκώσω και τελικά μου είπαν από μια εταιρία στην θεσ/νικη που ασχολείται με gps οτι κέρδισα ενα 3ήμερο ταξιδι σε ένα από κάποια ξενοδοχεία που θα μου πρότιναν αν καλούσα τα κεντρικά χωρίς δεσμεύσεις και χωρίς να χρειαστεί να αγοράσω κάτι από αυτούς...Το θέμα είναι... είναι ασφαλές ; είναι κάποιο παιχνίδι ; Δεν μπορεί την ώρα που βλασφημούσα και να μοιρολογούσα λέγοντας οτι δεν μου συμβαίνουν καλά πράγματα να γίνει αυτό ... Γνώμες ;;; Αποδέχομαι μια καλή σχετικά γνώμη και κάποια συμβουλή σχετικά με το όλο θέμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138633 από ha.sta στις 27 Ιανουαρίου 2017, 7:04μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχει τυχει να ακουσω για τετοια ταξιδια που ηταν μουφες και απλα δεν το πηγαινες ποτε, εχει τυχει ομως σε γνωστο μου τετοιο ταξιδι που τον πηραν τηλεφωνο να το παει οντως. Τωρα το δικο σου δεν γνωριζω, ψαξε την εταιρεια που σε πηρε στο γκουγκλ να δεις καταρχας εαν υπαρχει, εαν το τηλεφωνο απο τα κεντρικα που σου δωσαν ειναι σωστο και πραγματικα σου ευχομαι καλη επιτυχια και να το πας το ταξιδι φιλε μου!! Και ναι τα παντα ειναι δυνατα σε αυτη τη ζωη και πιστευω τιποτα δεν ειναι ακατορθοτο ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login