Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
"Λάθος" είπε ο σκαντζόχοιρος και κατέβηκε απ' τη βούρτσα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

θελω να ξαναπαω γυμναστηριο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138647 από mageiras στις 02 Φεβρουαρίου 2017, 11:30πμ

mageiras

μέλος από: 14/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
γεια σε όλους. είμαι 14 και νομίζω τον Ιούνιο είχα γραφτεί γυμναστήριο. πήγα περίπου 2-3 ευδομαδες μετά πηγαίναμε συνεχεία διακοπές και δεν έβρισκα χρόνο για γυμναστήριο. μόλις άρχισαν τα σχολεία όλο έλεγα να πάω και όλο δεν πηγενα. τώρα θέλω να ξαναπάω άλλα φοβάμαι ότι θα το ξανασταματήσω. αυτό κάνω και με την δίαιτα ξεκινάω και όσο περνάνε οι μέρες όλο και πιο πολύ τις χαλάω χωρίς να το καταλαβαίνω και φτάνω να τρώω όπως και ότι έτρωγα πριν την δίαιτα. το θέμα είναι ότι είμαι χοντρός και πρέπει να χάσω κιλά αλλά συνέχεια ας πούμε με πιάνει αυτή η μανία και λέω αα τώρα θα πάω, αα τώρα θα χάσω κιλά,αα τώρα θα κρατήσω την δίαιτα και μετά από καμιά ευδομαδα να με πάλι στο σταθερό να παραγγέλνω πιτόγυρα. νομίζω οτι γυμναστήριο δεν πάω επειδή βαριέμαι. πείτε μου σας παρακαλώ τι να κάνω για μην βαριέμαι και τι να κάνω για μην χαλάω την καταραμένη δίαιτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #138648 από POSEIDONAS στις 02 Φεβρουαρίου 2017, 2:01μμ

POSEIDONAS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ασχολησου με κατι αλλο πχ ποδοσφαιρο μπασκετ τρεξιμο πιστευω θα σε βοθησει να μην βαριεσαι το εχω δοκιμασει και με βοηθησε πολυ φιλε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login