Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Πνευματική ιδιοκτησία: Ένα λάθος επίθετο για ένα λάθος ουσιαστικό.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Συμπτώματα μετα απο χρηση χασις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138707 από Sundergr στις 15 Φεβρουαρίου 2017, 12:38πμ

Sundergr

Εικονίδιο
μέλος από: 15/2/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας.Ονομαζομαι Τάσος και ειμαι 18.λοιπον την παρασκευη εκανα χρηση χασις και ειχα να κανω 7 μηνες. Ηταν και δυνατο πραγμα.Λοιπον αρχισα κι ξαφνικα πεφτω σε σκοτοδινη και μετα μεσα στην μαστουρα αρχισα να εχω αγχος οτι δεν ειμαι καλα και οτι σκεφτόμουνα διαφορα. Την επομενη μερα το πρωι λεω θα περασει. Ενιωθα το μυαλο μου να μην το ενιωθα δεν καταλάβαινα ποτε περνούσαν 5 λεπτα ουτε 10.Ξεχνούσα πραγματα δηλ τι εκανα πριν 5 λεπτα. Λοιπον θελω να ρωτησω εαν κανενας αλλος εχει βρεθει σε παρομοια κατασταση. Απο τοτε το Σάββατο ακομα ετσι ειμαι. Αλλα καλυτερα. Κάθε πρωι ξυπναω και μερικες φορες εχω αγχος οτι εχω πάθει κατι εγκεφαλικά. Μετα φευγει το αγχος και ειμαι στα χαι μου. Τα βραδια ειμαι μια χαρα. Απλα δεν αισθάνομαι ποτε περνάν 5 λεπτα, το μυαλο μου οταν κλεινω τα ματια μου σκέφτεται πολλα.Σαν συνειρσμους το ενα μετα το αλλο.Νιώθω το κεφαλι μου ελαφρύ. Ρωτησα ψιχιατρο και με λεει επηρεάστηκε η νευροχημεια του εγκεφάλου σου. Με αυτον π εκανα μ λεει ειναι απο το μεγαλο σοκ και θα με περασει. Εγω πιστεύω και τα δυο διοτι δεν ειμαι ανθρωπος που θα εχω θεμα και θα αφησω κατι να με επηρεάσει. Θα προσπαθήσω να το ξεπεράσω καποιο θεμα. Ετσι και αυτο. Κανω ασκήσεις εγκεφάλου μνήμης κτλπ. Για πειτε τι να κανω να παω σε ψυχολόγο.? Σας εχει συμβει σε οσους κανουν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138708 από Webmaster στις 15 Φεβρουαρίου 2017, 6:08πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Όλα αυτά που περιγράφεις είναι εξαιτίας της χρήσης του ναρκωτικού. Τι συμπεραίνουμε λοιπόν απ' αυτό; Ότι πρέπει να συνεχίσουμε να το κάνουμε ή ότι πρέπει να το σταματήσουμε; Πιστεύεις ότι με τέτοια συμπτώματα σύγχυσης θα είσαι ικανός να διαχειριστείς πολύπλοκες υποχρεώσεις εργασίας και οικογένειας αργότερα στη ζωή σου;

Πολλοί ελαφρόμυαλοι την έχουν πατήσει λόγω παρέας. Είναι γεμάτος ο τόπος με αστοιχείωτους που προμοτάρουν μούφες όπως ομοιοπαθητικές, βηγκανισμό, θετική σκέψη και χασίσια για διασκέδαση, χαλάρωση, μέχρι και για θεραπεία του καρκίνου.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138709 από Sundergr στις 15 Φεβρουαρίου 2017, 10:26πμ

Sundergr

Εικονίδιο
μέλος από: 15/2/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Τι μου προτείνεις ομως??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138710 από Webmaster στις 15 Φεβρουαρίου 2017, 6:18μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Συνέχισε την ίδια πορεία μέχρι τελικής πτώσεως.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138732 από charlie brown στις 20 Φεβρουαρίου 2017, 9:50μμ

charlie brown

μέλος από: 20/2/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Οταν άρχισα να διαβάζω το πρώτο ποστ ηταν σαν να περιγραφές την καθημερινότητα μου... (μόνο που εγώ δεν κάνω χρίση ουσιών το εχω έμφυτο ) anyway τα πράγματα ειναι άπλα μην παίρνεις χάσις.. υπάρχουν τόσα πολλα πράγματα που μπορείς να κάνεις και να σε γεμίζουν χωρίς να επηρεάζουν την υγεια σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login