Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Για να σκοτώσεις αγριογούρουνο πρέπει να το χτυπήσεις άγρια.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πως βγαίνει η κόλλα από το δέρμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138835 από Giannis25 στις 18 Μαρτίου 2017, 7:03μμ

Giannis25

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
SOS! χρειαζομαι βοηθεια! Μπορει να σας φανει αστειο αλλα δεν ειναι καθολου αστειο. Συγκατοικω με την κολλιτη μου με την οποια τελευταια κανουμε ο ενας στον αλλον πλακες που εχουν χοντρινει. Σημερα το πρωι ηταν να φυγει για Σ.Κ. και το βραδυ αφου ειχαμε βγει και ηπιαμε πολυ βρηκε την ευκαιρια για κατι χοντρο. ειχε ενα ζευγαρι ψηλοτακουνα ανοιχτα παπουτσια και επειδη εχουμε μονο 1,5-2 νουμερα διαφορα, αδειασε μεσα ενα μπουκαλι λογκο στιγμης και μου τα φορεσε οταν ειχα ηδη κοιμηθει. δεν ειχα καταλαβει τιποτα γιατι ημουν αρκετα χαλια. το πρωι εφυγε νωρις πριν ξυπνησω. η κολλα εχει πιασει σ ολοκληρα τα πελματα και σε καποια σημεια στα λουρια απο πανω. δεν εχει αφισει και ασετον στο σπιτι γιατι ειναι ο μονος τροπος για να διαλυθει η κολλα απ οτι μου ειπε σ ενα μηνημα που αφησε γραφοντας "βγες να παρεις ασετον" ψαχνω απ το μεσιμερι αλλες λυσεις στο ιντερνετ αλλα δεν βρισκω κατι αλλο! προσπαθησα να το τραβιξω αλλα ποναει κ φοβαμαι να βαλω ολη μου την δυναμη. επησεις αυριο δουλευω κιολας και δεν ξερω τι να κανω!

ανεβαζω και μια φωτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138836 από Webmaster στις 18 Μαρτίου 2017, 8:27μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Να βάλεις κόλλα και στο άλλο παπούτσι και μετά στο πόδι. Έτσι θα είναι κάτι σαν προέκταση του σώματός σου, όπως το καβούκι της χελώνας. Μη φοβάσαι ξεφτίλα κλπ, στη σύγχρονη εποχή όλοι αποδέχονται τους πάντες.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138837 από Giannis25 στις 18 Μαρτίου 2017, 8:46μμ

Giannis25

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ειναι και στα 2 ποδια... please δεν ειναι πλακα! θελω βοηθεια στα αληθεια! εχω φοβηθει!
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #138838 από Webmaster στις 18 Μαρτίου 2017, 10:21μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μούλιασμα σε σαπουνάδα και μετά λάδι, αλάτι, ασετόν, απορρυπαντικό ρούχων. Πολύ ενδιαφέρον μυαλό η συγκάτοικος.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139619 από Giannis25 στις 31 Ιουλίου 2017, 6:47πμ

Giannis25

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Webmaster ευχαριστώ για την απάντηση. δεν κατάφερα κάτι μόνος μου ότι κ αν έβαλα γιατί είχε κολλήσει σε όλο το πέλμα και από πάνω στα λουριά... αλλά τελικά πήγα στο κέντρο υγείας με τα τακούνια αναγκαστικά... και μου τα ξεκόλλησαν... απλά ντράπηκα στο δρόμο όσο δεν πάει.... και στο κέντρο υγείας μέχρι να εξηγήσω τι έγινε δεν ήξερα που να κρυφτώ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login