Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Οι προγραμματιστές είναι σεναριογράφοι και τα PC κακοί ηθοποιοί.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πανελλήνιες 2017

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139027 από kapoios* στις 04 Μαΐου 2017, 1:39πμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Σε όλους τους Έλληνες λοιπόν έρχεται αυτή η περίοδος στη ζωή! Αυτή των πανελληνίων... Φέτος είμαι και εγώ ένας διαγωνιζόμενος ώστε να περάσω σε κάποια σχολή της επιθυμίας μου.Σε γενικές γραμμές ήμουν τεμπέλης αυτή την χρονιά και δεν πολυάνοιγα τα βιβλία.Ευτυχώς όμως τα κενά δεν είναι μεγάλα διότι στο φροντιστήριο αποστίθιζα πολύ καλά αυτά που μου δίδασκαν και εκτός αυτού ο Θεός μου έδωσε έυστροφο μυαλό και πολύ καλή μνήμη.Αυτό που θέλω να μου πείτε είναι ότι τώρα που έμεινε και ένας μήνας για τις πανελλήνιες μπορώ να τα πάω καλά; Π.χ. Αν ξεκινήσω να διαβάζω καθημερινά 4-5 ωρίτσες καλά θα είναι; Αν μπορείτε δώστε μου συμβουλές πάνω σε αυτό το θέμα. Να συμπληρώσω ότι είμαι στην κατεύθυνση Οικονομίας και Πληροφορικής και τα μαθήματα που δίνω είναι: ΑΟΘ,ΑΕΠ,Μαθηματικά Κατεύθυνσης,Έκθεση.
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #139031 από dark monkey στις 04 Μαΐου 2017, 9:50μμ

dark monkey

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/5/2017
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα καή επιτυχια καταρχας προσπαθησε α διαβαζεις τοο οσο αισθανεσαι να τα ξερεις τελεια να μην παραλειπεις τιποτα ετσι ωστε να εχεις πολλες πιθανοτητες να τα πας καλα οι υπερβολες δε χρειαζονται αν αισθανεσαι οτι σε βοηθανε οι 4- ωρες διαβασε τοσο μην αγχωνεσαι για τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139037 από kapoios* στις 06 Μαΐου 2017, 4:19μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ dark monkey! Απλά επηρεάζομαι και από τον καιρό που εδώ είναι πολύ καλός αυτές τις μέρες (30 Βαθμοί C καθημερινά) και θέλω να βγαίνω έξω για καφεδάκια και τέτοια και δεν μπορώ να συγκρατίσω τον ευατό μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139039 από dark monkey στις 07 Μαΐου 2017, 12:24πμ

dark monkey

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/5/2017
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
να εισαι καλα ναι σε καταλαβαινω απολυτα φιλε μου λογικο ειναι προσπαθησε ομως να συγκρατηθεις και να δεις οτι θα τα καταφερεις στο τελος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login