Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Γενηθήτω φως, πρώτη μέρα. Γενηθήτω ήλιος και αστέρια, τέταρτη μέρα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Βοηθειστε με να επιλεξω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139330 από crusth_crab1 στις 21 Ιουνίου 2017, 12:56πμ

crusth_crab1

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα ειμαι 17 και θελω να καπνισω απο περιεργια ρτισ για το γαμωτο μια φορα θελω να μου πειτε κατω στα σχολια το πιο ελαφρυ που ξερετε μην αρχισω στους εμετους και τους βηχες Ευχαριστω σε οσους με βοηθησουνε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139333 από Bamia_bamia στις 21 Ιουνίου 2017, 1:00μμ

Bamia_bamia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σου. Παρότι και εγώ ψαχνομαι ακόμα στο κάπνισμα καπνίζω περίπου ένα χρόνο και θα σου πω την εμπειρία μου. Καταρχάς μην αρχίσεις με στριφτά είναι βαριά όπως έκανα εγώ. Ελαφριά τσιγάρα ειναι τα σλιμ. Εγώ κάνω Karelia Slims μπλε όμως αν θες μπορείς να δοκιμάσεις τα λευκά γιατί είναι πιο ελαφρια. Δεν έχω δοκιμάσει πολλές μάρκες γτ δεν καπνίζω συστηματικά π.χ. 2-3 τσιγάρα εβδομαδιαία. Όμως να σου πω κάποιες συμβουλές μην καπνίσεις από αγχος μη σε δει κανείς πολύ γρήγορα θα ζαλιστεις όσο ελαφρύ και να είναι το τσιγάρο. Άμα θες να κατεβάσεις τον καπνό για να δεις πως είναι πρόσεξε γιατί εκεί μπορεί την πρωτη φορά να κάνεις εμετό και να νιώσεις άσχημα αν δεν προσέξεις, θα τραβας μια μικρή τζούρα και στην συνέχεια θα κατεβάζεις.
Αυτά από εμένα πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login