Στείλε λεφτά στο ftou.gr
667: Ο γείτονας του θηρίου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Προβλημα με..πεθερο!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139461 από Joil στις 11 Ιουλίου 2017, 11:23πμ

Joil

Εικονίδιο
μέλος από: 2/5/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλησπερα
δεν ηξερα σε ποιο θεμα να γραψω για το προβλημα οπωτε ειπα να το βαλω στα διαφορα καθως δεν νομιζω να υπαρχει ενοτητα για θεματα γαμου (χεχε)
Λοιπον το προβλημα μου ειναι ο πεθερος μου
η μαλλον ο μελλοντικος πεθερος μου
Ειμαι αρραβωνιασμενη με ενα παλικαρι και σκοφτομαστε να πραντευτουμε αλλα ο πατερας του δεν με θελει καθολου
και η δικαιολογια?
Οτι δεν ειμαι αδυνατη-γυμνασμενη-ψιλη και οτι δεν ειμαι στην ιδια οικονομικη ανεση με αυτους
Εγω ναι οκ το δεχομαι δεν εχω τα δικα τους λεφτα αλλα δοξα το Θεο ικανη ειμαι και δουλευω και τα βγαζω περα μονη μου και βοηθαω και την μητερα μου απο πισω
και αντι να το εκτιμησει αυτο ο πεθερος μου οτι θα εχει ο γιος του μια κοπελα που τον αγαπαει και θα τον φροντιζει και δεν ειναι καμια τεμπελα κοιταει αν εχω απο πισω περιουσια
Θεωρει οτι δεν ειμαι αξια για τον γιο του και οτι θα επρεπε να βρει μια συναδελφο του (γιατρο) και με καλυτερη οικονομικη κατασταση απο πισω
Ο συντροφος μου βεβαια δεν τον ακουει και ξερει οτι εχει αδικο και συνεχως μαλωνουνε,αλλα εχουμε φτασει σε σημειο να του λεει οτι δεν θα σου ξαναμιλησω αν παντρευτεις αυτην
Ο συντοφος μου βεβαια δεν υπαρχει περιπτωση να με χωρισει επειδη το λεει ο πατερας του αν ειναι δυνατον αλλα δεν μου αρεσει να τον βλεπω στεναχωρημενο επειδη ο πατερας του δεν συμφωνει μαζι του
εχει φτασει σε σημειο να μας πει οτι στον γαμο σας θα ερθω σαν ξενος και αμα κανετε παιδι δεν θελω ουτε να το δω
Ενοειτε πως μας εχει κανει και οικονομικο εμπαργκο δλδ μας πεταξε απο το σπιτι που το ειχε γραμμενο στον συντροφο μου για να το νοικιασει και μας ειπε καταμουτρα οτι το εκανα γιατι δεν θελω να μενεις εσυ εκει μεσα.
Παιδια αληθεια δεν ξερω τι θα κανω.Απο πεθερες ακουγαμε ολοι οτι θα την πατησουμε και τελικα να τι εγινε σε εμενα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login