Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Λατρεύω τα παιδιά. Ειδικά όταν κλαίνε, γιατί τότε κάποιος τα απομακρύνει.
Δευτέρα, 15 Απριλίου

PaySafe to Paypa είναι εφικτο?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63110 από Doctoras στις 27 Ιουνίου 2010, 11:12πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια η οικογενια αμου ευτυχως δηλαδη δεν εχουμε μπλεξει με πιστοτικες καρτες κτλ.Το προβλημα ειναι τοι θελω να κανω μια αγορα απο το internet και δεν μπορω γιατι δεχονται μονο πιστωτικες οι οποιες χρεαιζονται λογαριασμο τραπεζης η paypal.Ευτιαξα account στην paypal και αυτο που καταλαβα ειναι οτι παλυ χρειαζομαι πιστωτικες.Kαι τωρα σκευτηκα εαν γινεται ,υπαρχει καποιος τροπος να μεταφερω λευτα απο την
PaySafe στην Paypal καθως αυτο θα με εξυπηρετουσε πολυ.Καμια ιδεα?
Η εστω τροπο να περασω χρηματα απο την τσεπη μουσ την Paypal?
Eυχαριστω προκαταβολικα xD.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #63122 από pantelis20 στις 27 Ιουνίου 2010, 8:04μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Κάνε ένα λογαριασμό paypal (αν έχεις κρατα τον) και ένα λογαριασμό σε ένα ηλεκτρονικό casion όπως η betoto bet-at-home bwin sportingbet κτλ. Ολα δέχονται paysafecard και paypal.Κάνε κατάθεση με την paysafecard. Προσεξε μη παρεις κανενα μπονους γιατι θα σου δεσμεύσει τα λεφτά μεχρι να στοιχηματισεις. Στοιχηματισε κανα 2 αγώνες και πολύ απλά ζητα ανάληψη στον paypal λογαριασμό σου. Το είχα κάνει παλαιότερα στην betclic είχα βάλει χρήματα με paysafecard και είχα κερδίσει (άσχετο) και είχα κάνει ανάληψη στο paypal μου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #63123 από Doctoras στις 27 Ιουνίου 2010, 8:10μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μπορεις σε παρακαλω να μουσ τειλεις ακριβως τι να κανω στο Bet at home bonus.Και επισης θελω να μου επις εφοσον δεν κατανταω κουραστικος
αν υπαρχει περιπτωση αν χασω τα λευτα με καποιο accident ας πουμε.
Θελω να βαλλω 50 ευρο.Αλλα δεν θελλω να χασω ευρω καθολου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #63207 από pantelis20 στις 01 Ιουλίου 2010, 12:36πμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Γράψου σε ένα καζίνο οπως το betclic.com (www.betclic.com) και κάνε κατάθεση. Μην πάρεις μπονους (σου δεσμεύει τα χρήματα μεχρι να στοιχηματισεις) δηλαδη απλά γράψου και κανε κατάθεση (μη πατα΄ς σε συνδεσμους που λένε 100% μπονους πρωτης κατάθεσης κτλ). Καλο είναι να παίξεις και τπτ μικρό (παίξε κανα 2 ευρώ σε κανα σίγουρο στοιχημα - ποδοσφαιρο πχ) για ξεκάρφωμα. Και μετα απλα ζήτα αναληψη στο paypal. Εγω είχα βάλει 10 τα οποια ειχαν γινει 20 (στοιχημα) και τα έκανα όλα αναληψη στο παυπαλ μου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #63208 από anonymos1234 στις 01 Ιουλίου 2010, 2:04πμ

anonymos1234

μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εφτιαξα paypal, εφτιαξα λογαριασμο στο betclic και αυριο αγοραζω την paysafe. Πες μου ομως πως μεταφερω απο το betclic στο paypal τα χρηματα? Τι παταω ακριβως?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #63243 από anonymos1234 στις 01 Ιουλίου 2010, 4:42μμ

anonymos1234

μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Στο withdraw (στην betclic) μου εχει τρεις επιλογες:
1)Credit card
2)Bank transfer
3)The electronic wallet

Τι διαλέγω για να βαλω τα λεφτα μου στο paypal?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #63279 από pantelis20 στις 01 Ιουλίου 2010, 6:46μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Πάτα το τριτο (electronic wallet) και επέλεξε το paypal
προφίλάλλα...
Μήνυμα #63777 από TeRoS στις 15 Ιουλίου 2010, 12:41μμ

TeRoS

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
η πιο αξιοπιστη λυση ειναι η paysafe...αγοραζεις απο ενα περιπτερο βαζεις τον κωδικο και τελος.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #69448 από Ntalton στις 24 Δεκεμβρίου 2010, 4:03μμ

Ntalton

Εικονίδιο
μέλος από: 24/12/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας! Με συγχωρειτε αν ξεθαβω παλιο thread, μα με ενδιαφερει το εξης θεμα. Μισω τις πιστωτικες, ετσι λοιπον ακολουθησα τα λογια του Παντελη. Εφτιαξα εναν λογαριασμο στο sportingbet και κατεθεσα 10€. Τι κανω τωρα λοιπον για να τα περασω στο paypal. Καταρχην ειναι εφικτο? Και επειδη δεν εχω την παραμικρη ιδεα για στοιχηματα κ.λ.π., θα ηθελα να με βοηθησετε να παιξω καποια απλα, σιγουρα στοιχηματα.
Ευχαριστω προκαταβολικα και καλες γιορτες, με τον νεο χρονο να φερνει υγεια και ευφορια σε ολους!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #69463 από jimmas στις 24 Δεκεμβρίου 2010, 11:04μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Καλησπέρα και από εμένα. Δεν ξέρω τι γίνεται με αυτά τα site αλλά μου φαίνεται κάπως μπελαλίδικη διαδικασία χώρια που δεν ξέρεις τι γίνεται ποτέ.

Απορώ πάντως πως δεν έχει προτείνει ακόμα κανείς το πιο απλό. Μία χρεωστική ή προπληρωμένη κάρτα (prepaid card). Φτιάχνεις απλά ένα λογαριασμό στην τράπεζα και βάζεις εσύ το ποσό που επιθυμείς (νομίζω πως πρέπει να βάλεις 20 ευρώ μίνιμουμ στην αρχή).
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login