Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είμαστε υπερπροστατευτικοί πατεράδες με μυαλό: Βαφτίζουμε την κόρη μας Σύφιλη.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μαυροι κυκλοι .Εξαφανηση.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56523 από Doctoras στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 2:36μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια για σας.Ο τιτλος ειναι λιγο υπερβολικος εως και λιγο χαζος αλλα χρειαζομε παλι συμβουλη για κατι που μαλλον τα κοριτσια θα εχουν ναποψη πανς σε αυτο.
Λοιπον τον τελευταιο κερο εχω ριξει πολυ ξενυχτι και τωρα σηκονομε με το ζωρι να παω σχολειο .Και το θεμα δεν ειναι αυτο εχω κανει κατι σαν
κοψιματα και μαυρους κυκλους κατω απο τα ματια.Τα λεω λιγο υπερβολικα δεν φενοντα πολυ αλλα δεν ξερω μου χαλουν την διαθεση.
Μπορει κανεις να μου πει καμια λυση για να φυγουν η κατι τετετοιο?
Μην μου πειτε να αγορασω τιποτα κρεμες η τετοια που βαζουν τα κοριτσια.Μονο κατι απλο που μπορω να κανω στο σπιτι. Ευχαριστω εκ των πρωτερων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56524 από nathalie στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 3:00μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Δεν δοκιμαζεις να κοιμηθεις κανονικα για καμια εβδομαδα κ μετα να δεις? εννοω 8ωρο υπνο συστηματικα... Κι εμενα με πιανει καμια φορα αλλα μετα απο λιγες παραπανω ωρες υπνου φευγουν.Νομιζω πως ειναι σημαδια κοπωσης και αμα ξεκουραστεις θα περασει...αλλα τι θεμα εχετε ολοι οι ανδρες με τις κρεμες? δεν ειναι υπερβολικο (κατα τα τη γνωμη μου) να χρησιμοποιησει ενας ανδρας κρεμα για το προσωπο του, αρκει να μην ειναι υπερβολικος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56527 από antreas_14 στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 3:05μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Φετες απο αγγουρια και μετα γιαουρτι (το γιαουρτι οχι πανω στα ματια,γυρω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56528 από Doctoras στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 3:48μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ναταλι εχεις δικιο αλλα τι να κανω να παω σε γυναικειο μαγαζι να ζητησω κραμα για το προσωπο δεν ειναι καπως?Οσο για τον υπνο ασε καλυτερα αυτες τις μερες και να θελω δεν γινεται.Κανω υπομονη μεχρι να κλεισουν τα σχολεια.Αντρεα θα το δοκοιμασω αλλα για ποσο να τα κραταω πανω?
Αμα ξερει και κανεις κατι παρομιο ας μου πει παρακαλω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56536 από antreas_14 στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 5:46μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Κανενα 10λεπτο τα αγγουρια ωσπου να νιωσεις μια φρεσκαδα και μετα 2-3λεπτα το γιαουρτι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #56538 από antreas_14 στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 6:01μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ακου και αλλες λυσεις..
Παιρνεις ενα μεταλλικο κουταλι και το αφηνεις κατω απο τρεχουμενο παγωμενο νερο για ενα λεπτο, μετα το βαζεις στα σημεια που θελεις να ξεφουσκωσουν ή να φυγουν οι μαυροι κυκλοι για 1-2 λεπτα. Μπορεις να χρησιμοποιησεις και παγακι αν το αντεχεις..
Αλλη λυση ειναι να βρασεις 2 φακελακια μαυρο τσαι καλα και μετα να τα στραγγισεις και να βαλεις τα 2 φακελακια στα ματια σου. Το μαυρο τσαι βοηθα στην απομακρυνση των υγρων που συσσωρευεται στην συγγεκριμενη περιοχη...(καταλαβες τι φακελκια σου λεω?? αυτα που κρεμμονται απο μια κλωστη και δεν τα ανοιγεις???)
Αν δεν πετυχει κανενα απο αυτα πρεπει να περιορισεις το αλατι απο τα φαγητα σου γιατι το αλατι συγκρατει αυτα τα υγρα που σου ειπα πριν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56540 από bluebird στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 7:45μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
κανε αυτο με το μαυρο τσαι που σου ειπε και ο antreas 14, το εχω ακουσει κι εγω. και χαμομηλι να βαλεις το ιδιο ειναι. αν και το καλυτερο θα ηταν ενας καλος υπνος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56543 από Doctoras στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 8:41μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Οχι αλλατι δεν τροω πολυ.Θα τα δοκοιμασω ολλα ομως και θα δω αμα τα δοκοιμασω.Ακομα και αν κοιμηθω.Ποτε περιπου θα φυγουν?Σε καμια 2-3 μερες η αργουν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login