Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

φορμουλα 1

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96133 από high_tech στις 15 Μαρτίου 2012, 3:27πμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
To Australian Grand Prix αρχιζει σε λιγο...
ποιος ενδιαφερεται;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96286 από moise στις 17 Μαρτίου 2012, 10:04μμ

moise

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Aύριο κιολας! Και με τις δύο McLaren στην εκκίνηση... Couldn't be more perfect! Έχω ψηθεί τόσο πολύ που λέω να το παίξω για πρώτη φορά στοίχημα... Με φορμουλα 1 δεν είχα ασχοληθεί επι του θέματος ποτέ... στον οπαπ καμιά φορά μονο για την πλάκα... στην interwetten δίνει 2.10 νομίζω τον Χάμιλτον... αντε να δούμε! θα ξυπνήσει κανείς νωρίς να το δει???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96358 από high_tech στις 19 Μαρτίου 2012, 4:10πμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
οχχ...με το νωρις ξυπνημα θα εχω προβλημα,,, αλλα νομιζω οτι αξιζει ε, τι λες; για χαρη του McLaren...
δε μου λες... οι αποδοσεις στο interwetten καλες ειναι; εσυ παιζεις απο καιρο εκει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96646 από high_tech στις 22 Μαρτίου 2012, 11:33μμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
@moise
ευχαριστω ρε φιλε για το tipp...
interwetten εχει πραγματικα καλες αποδοσεις, θα παιξω κι εγω κανα 20αρικο για αυριο...
κριμα ομως που ειναι τοοοσο νωρις... θαθελα και να δω και κατι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96690 από moise στις 23 Μαρτίου 2012, 5:34μμ

moise

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Είναι όντως νωρίς, λεω να παίξω στα προκριματικα το Σαββατο και στον αγωνα την Κυριακη....Η McLaren τα πηγε καλα,όχι όμως και ο Χαμιλτον τοσο....Τον Μπατον τον δινει στα 4.20, δεν τον εχουν και σε τοσο εκτιμηση αποτι φαινεται,και μαλλον πάλι τη McLaren θα στηριξω....
Εμπειρος πολυ με στοιχημα δεν είμαι,αλλά μεχρι στιγμης παίζοντας επιλεκτικα μου παει καλα, και απο την εταιρεια ειμαι ευχαριστημενος...
Αντε να παει καλα!Νναι καλο το ΣΚ αυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96760 από moise στις 24 Μαρτίου 2012, 10:17μμ

moise

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εχω ψηθει τοσο πολυ φετος που ψηνω κανενα ταξιδακι να δω απο κοντα κανεναν αγωνα...Προσ το παρων η Μαλαισια μας πεφτει λιγο μακρια και ακριβα!
Αυριο όπως το περιμενα η McLaren παλι τα καταφερε με του οδηγους της στις πρωτες θεσεις εκκινησης...Χαμιλτον στα 2.30 και Μπατον στα 3.00 διαλεγεις και παιρνεις!
Τουλαχιστον αυτη τη φορα ειναι λιγο καλυτερη η ωρα προβολης...δεν θα ξυπνησουμε απτα χαραματα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96829 από high_tech στις 26 Μαρτίου 2012, 3:32πμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
εχχ... να ταξιδευεις μεχρι τη Μαλαισια για να δεις τους αγονες απο κοντα... δεν αξιζει... μονο αν εισαι πραγματικα πολυ πλουσιος :))
μπορεις να τους δεις στην τηλεοραση η στο ιντερνετ, μπορεις να παιξεις στοιχημα στο ιντερνετ... ανετα, απο το σπιτι σου...
οσον αφορα την ωρα προβολης... δεν το βλεπω να ειναι πολυ καλυτερη, αφου εκει ειναι αλλη ζωνη ωρας...

και το επομενο Grand Prix θα ειναι στην Κινα... οποτε... :))

λυπαμαι που δεν κερδισες στο στοιχημα... αλλα ξερεις, Ferrari ειναι Ferrari
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98327 από high_tech στις 18 Απριλίου 2012, 2:12πμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
παει και Grand Prix στην Κινα...
Rosberg, ποιος το περιμενε... εγω σιγουρα οχι...
καλα, να δουμε τωρα τι θα γινει στο Bahrain... σε λιγο...
για τον Rosberg η Interwetten δινει 8,00, αλλα δεν ξερω αν θα πονταρω σε Rosberg η σε καποιον αλλο...
εσεις πως τα βλεπετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98804 από high_tech στις 22 Απριλίου 2012, 3:03πμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
παει και Κινα
ας ελπιζουμε οτι στο Μπαχραιν θα ειναι ολα καλα και δεν θα υπαρχουν προβληματα... διαβασα στο ιντερνετ οτι υπαρχουν διαφοροι που θελουν να μποικοταρουν τον αγωνα... ας ελπισουμε οτι δεν θα γινει αυτο...
και οτι ο Vettel που ξεκιναει σε pole position θα κερδισει... εχω βαλει ενα 20ρικο στην Interwetten

τι λετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110848 από high_tech στις 06 Οκτωβρίου 2012, 8:56μμ

high_tech

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
για να δούμε και λίγο φορμουλα 1 ;)
για αύριο ποντάρισα ένα 20ρικο για τον Χάμιλτον (απόδοση 15 @ Ιντερβεττεν )
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login