Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έλληνας: Θηλαστικό ζώο που γλύφει τους πλούσιους ξένους και το παίζει υπεράνω στους φτωχούς.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

αθλητικα παπουτσια (να παιζω ποδοσφαιρο)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97225 από ptheolo στις 01 Απριλίου 2012, 8:21μμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
Θελω αθλητικα παπουτσια(κατα προτιμηση NIKE) σε λογικες τιμες(εως κανα 150 το παρα πολυ) που να μην εχουν κοψιματα πολλα ωστε να παιζω ποδοσφαιρο με αυτα ανετα και να μην πηγαινει η μπαλα οπου να 'νε.
Κανονικα παπουτσια ποδοσφαιρου δεν παιρνω γιατι φοραω ειδικους πατους και δεν μπαινουν εκει και επισης το ποδοσφαιρο αρχισε να μου αρεσει πιο πολυ τωρα στα 13 και δεν ειμαι τοσο καλος παικτης για να παρω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97228 από SkaterGirl στις 01 Απριλίου 2012, 8:32μμ

SkaterGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Αποψη μου, μην χαλασεις 150 ευρω για παπουτσια ποδοσφαιρου! Οταν λες ειδικους πατους τι εννοεις? Και επισης τα θες αποκλειστικα για ποδοσφαιρο η και για βολτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97232 από myname στις 01 Απριλίου 2012, 9:36μμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
αν και κοριτσι επαιζα ποδοσφερο σε ομαδα 4 χρονια
κοιτα αν πας σε ομαδα να παιξεις ΝΟΜΙΖΩ δυσκολο να μην πας με ποδοσφερικα παπουτσια και παιξεις χωρις ταπες,ο προπονητης θα σου πει οτι ΔΕΕΝΝ
Αν παλι εννοεις παπουτσια για να παιζεις μπαλα στο γηπεδο 5x5 της γειτονιας σου με φιλαρακια και να τα φορας και οπουδηποτε αλλου αν θες ντε και καλα αθλητικα παρε αθλητικα με σχαρα(ειδος πατου ειναι) αλλα δεν νομιζω να κοστιζουν 150 ευρω σιγουρα λιγοτερο αλλα και παλι θα ειναι ακριβα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97234 από SkaterGirl στις 01 Απριλίου 2012, 10:44μμ

SkaterGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Συμφωνω με την "myname". Αμα παιζεις για πλακα η ξεκινας τωρα παρε πιο παλιο μοντελο και πιο φτηνο γιατι το ποδι σου θα μεγαλωσει και θα πανε τζαμπα τα λεφτα! Αν πας και σε ομαδα παρε για αρχη Tiempo\Total90 (τα παλια) και μετα εξαρταται την θεση που θα σε βαλει περνεις και το καταλληλο παπουτσι. Με σκαρα κανουν 40-60ευρω ενω μπορεις να παρεις για indoor (κοστιζουν τα ιδια περιπου λεφτα με αυτα με την σκαρα) αν δεν παιζεις σε πλαστικο η φυσικο χορτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97262 από ptheolo στις 02 Απριλίου 2012, 9:49μμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
Λεω οτι οτι τωρα αρχισα να παιζω, δεν παω σε ομαδα απλα τα θελω για να παιζω στο σχολειο(που εχει τσιμεντο κατω) και σε κανα γηπεδο 5χ5 οταν πηγαινω. Απλα το προβλημα μου ειναι οτι φορα πατους για να φτιαξει η σταση των πατουσων μου(δεν θυμαμε ακριβως την εταρια). Τα πελματα προυποθετουν να βγαλω τα πελματα του παππουτσιου και να βαλω αυτα. Τα ποδοσφαιρικα ειναι πιο στενα και δεν θελω να τα παρω τσαμπα. Θελω και αθλητικα για τρεξιμο και τετοια. Απλα ζητησα αθλητικα παππουτσια που να μοιαζουν λιγο ως προς το σχημα με ποδοσφαιρικα ωστε να μην εχει πολλες γωνιεςκ ιαφευγει η μπαλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97390 από SkaterGirl στις 05 Απριλίου 2012, 8:42μμ

SkaterGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Πηγαινε σε ενα μαγαζι με αθλητικα ειδη και πες τους το προβλημα σου ωστε να σου βρουν το καταλληλο παπουτσι που και μπαλα θα μπορεις να παιζεις αλλα και θα μπαινει ο πατος που φορας. Απτο ιντερνετ δεν νομιζω να μπορουμε να σε βοηθησουμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login