Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Με θελει η οχι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135414 από Cosks3 στις 02 Νοεμβρίου 2015, 8:56μμ

Cosks3

μέλος από: 2/11/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πριν λιγο καιρο εκανα μερικες φασεις με ενα παιδι,με το οποιο τελικα ξεκοψα και ξαναβρεθηκα με τον πρωην μου,για τον οποιο γνωριζε.Στο παιδι αυτο λοιπον αρεσα πολυ και ηταν πολυ καλος μαζι μου.Φετος αρψισε να μου ξανααρεσει.Του εστειλα μερικες φορες και μιλησαμε και μαλιστα μου την επεφτε μου εκανε κοπλιμεντα κλο,παντα ομως καποια στιγμη διαβαζε το μηνυμα μου δεν απαντουσε και η κουβεντα τελειωνε εκει.Γενικοτερα με κοιταει πολυ,αλλα απ κοντα δε μου μιλαει,μαλιστα με βλεπει μερικες φορς και γυριζει το κεφαλι απ την αλλη.Απο τσατ ομως μου δειχνει οτι με θελει,μαλιστα μου ζητησε να βγουμε,του αρχισα εγω κουβεντα σχετικα με το οτι δε μου μιλαει τοσο καιρο κλο και αυτος κλασσικα τελειωσε εκει την κουβεντα και αυτο ηταν ολα.Ειιναι και τριτη λυκειου.Τελικα του αρεσω η χεστηκε?:Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137407 από Ελενη στις 08 Ιουλίου 2016, 1:03πμ

Ελενη

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μην του δείξεις άλλο σημασία αφού γουστάρει να είναι περισσότερο με τους φίλους του και δεν θέλει να σου μιλάω και σε αγνοεί. Βασικά αγνόεισαι τον και εσύ και μην τους απαντας ούτε εσύ όταν αυτός σου στέλνει μηνύματα !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137489 από Κώστας Γιαννόπο στις 22 Ιουλίου 2016, 1:16πμ

Κώστας Γιαννόπο

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Όταν του μιλάς μάλλον είναι YouTube και βαριέται να απαντήσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login