Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συντηρητικός είναι εκείνος που θαυμάζει τους επαναστάτες, εκατό τουλάχιστον χρόνια μετά τον θάνατό τους.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Τι να κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136440 από plhgwmenos στις 27 Φεβρουαρίου 2016, 1:58πμ

plhgwmenos

μέλος από: 27/2/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπον ειμαι 15 χρονων και ερωτευτηκα πρωτη φορα καποια π ελεγε οτι με αγαπαει κ οτι ειναι ερωτευμενη μαζι μ γνωριζομασταν 3 εβδομαδες κ την 3η εβδομαδα τα φτιαξαμε μετα απο 6 μερες με χωρισε επειδη το εμαθαν οι γονεις της και δεν την αφηναν να κανει σχεση(ειναι 14 αυτη) ειμαι τρελα ερωτευμενος μαζι της εχουν περασει 2 μηνες απο τοτε π με χωρισε και δν μ μιλαει χωρις να της εχω κανει κατι δεν με αγαπαει πια τι να κανω?κλαιω καθε βραδυ 4-5 ωρες για αυτην
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137223 από Marilou_LM στις 20 Ιουνίου 2016, 10:17μμ

Marilou_LM

μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σου..ειμαι 16 χρονων..και χω περασει αυτη την φαση με τους γονεις μου..ειναι πολυ δυσκολη περιπτωση δυστηχως...προσπαθησε να την πιασεις απο κοντα και να της ζητησεις εξηγησεις..απλα δν σ φερθηκε σωστα να σταματησει να σου μιλαει αποτομα.. θα σε συμβουλευα να κανεις οτι μπορεις για να ερωτευτεις αλλη..εφηβεια ειναι οι ερωτες ερχονται και φευγουν..μην γυρισεις σε αυτη την σχεση..ακουσεμε ειναι δυσκολο να κρυβεσαι απο τους γονεις..τρομερα αγχωτικο και ψυχοθφορο..καμια κοπελα δεν το αντεχει θα τελειωσει η σχεση γρηγορα ετσι κ αλλιως =( ..συγνωμη για την απογοητευτικη απαντηση αλλα σου λεω τν γνωμη μου απο προσωπικη πειρα δυστηχως =(
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login