Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μετά από ένα πυρηνικό πόλεμο, μόνο οι κατσαρίδες και οι Macintosh θα επιβιώσουν.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

την θελω πισω!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137191 από hliaas στις 16 Ιουνίου 2016, 10:13μμ

hliaas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπέρα λοιπόν θα σας πω το πρόβλημα μου και θέλω την γνώμη σας!

χώρισα (όχι από επιλογή μου) μετά από 10 χρονια σχέσης και 7 χρονια συμβίωσης!
δεν είχα πρόβλημα να κάνουμε το επόμενο βιμα ποτε (γάμο -παιδί) αυτή ήταν αρνητική! Τεσπα δεν με πείραξε ποτε ήμασταν καλά πέρσι τον αύγουστο γυρνάμε από διακοπές όλα μια χαρά έχουμε ακόμα άδεια και οι 2 και συνεχίζουμε διακοπές στην αθηνα στο σπίτι μας με κάθε μέρα παραλια και χαλαρά ποτακια και τσάρκες

ξεκινάει μια θεραπεια με ορμόνες για ένα γυναικολογικό πρόβλημα που έχει και ξαφνικά γίνετε άλλος άνθρωπος χωρίς να μου δίνει καμια σημασία τεσπα φτανουμε στον χωρισμό χωρίς κάποιο προφανέστατο λόγο απλα "ακουρσαστικε"!!!! λέει και κάτι μαλακίες ότι δεν πετάω τα σκουπίδια από το σπίτι και τέτοια!

στο πρόβλημα μου τώρα είμαι σε μια καινούργια σχέση από τον φεβρουάριο με ένα πολύ καλο παιδί και στιν ιλικια μου (η προιν μου ηταν 4 χρονια μικροιτερη τςρα ειναι 28) αλλα ακόμα γουστάρω και σκέφτομαι την πρώην μου που πλέον δεν έχω καμια επαφή !! χθες είμαι στο δρόμο με την μηχανή και είδα το αμάξι της παρκαρισμένο και πήγα να τρακάρω από την ταραχή μου με παρακολουθεί συνεχεια και εγώ μαθαίνω τα πάντα για αυτήν ! δεν ξέρω αν υπάρχει λύση στο πρόβλημα μου ξέρω πάντως πως πλέον είμαι ένας άλλος άνθρωπος !!! ότι κάνω για να περάσω καλά το κάνω μονο και μονο για δείξω στους φίλους μου πως το ξεπέρασα γιατί ήμουν πολύ χαλια όταν χώρισα αλλα πραγματικά ακόμα έτσι είμαι απλά έμαθα να το κρύβω καλα απο τους άλλους για να μην τους στεναχωρώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137222 από Marilou_LM στις 20 Ιουνίου 2016, 10:00μμ

Marilou_LM

μέλος από: 26/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
btw συγνωμη τωρα ειδα καλυτερα τον τιτλο..εφοσον θες να την κερδισεις απλα ξανα πλησιασε την..αρχισε να επικοινωνεις μαζι της..προσπαθησε να βγαινετε..αν δεις οτι μαλλον νιωθει το ιδιο (εφοσον ησασταν τοσο καιρο μαζι νμζω θα κτλβεις αμεσως) πεστεις πως νιωθεις..αλλιως βγες μαζι της κατευθειαν για να συζητησετε τι ακριβως πηγε στραβα με την σχεση σας..εγω σου αφηνω και το υπολοιπο σχολιο μου σε περιπτωση που θελησεις να την ξεχασεις


Πρωτα απο ολα..μην μαθαινεις τιποτα για αυτη πλεον..οτι σοσιαλ μιντια εχεις και την εχεις φιλη..πατα την σιγαση να μην βλεπεις τι ανεβαζει..τιποτα απολυτως! Υστερα σκεψου αν αξιζει να στεναχωριεσαι για αυτην..σου συμπεριφερθηκε σωστα?..επισης οτι εχεις και μπορει να στην θυμιζει..παρε μια κουτα βαλτα ολα μεσα και στο παταρι με την μια! μετα δωσε χρονο στην σχεση σου..γνωρισε καλυτερα την κοπελα σου..δες την ομορφη μερια της..αυτα που σε κανουν να νιωθεις ωραια πανω της..αν δεν μπορεις να την δεις ετσι τοτε καλυτερα να την αφησεις δεν βοηθαει ουτε εσενα ουτε εκεινη..ξεκινα να βγαινεις πιο πολυ..μιλα με τους φιλους σου...πειτε βλακειες γελα!περνα καλα..το μυστηκο ειναι να μην κολλας στα προβλημματα σου οταν αυτα δν ειναι σοβαρα αν κανεις αλλα να διασκεδαζεις χωρις να το κτλβεις θα χουν περασει ολα..την φερνεις στο μυαλο σου για αυτο εισαι ετσι..ξεχνα την..πηγαινε π.χ γυμναστηριο ασχολησου με τα χομπι σου τους φιλους σου και τν εαυτο σου..θα δεις πως θα περασει πιο ευκολα

Καλη τυχη =)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login