Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη γυναίκα μου πάνω απ' όλα. Όλες τις άλλες από κάτω.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μανα και Πατερα σας αγαπω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137831 από Nikossak στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 6:32πμ

Nikossak

banned
μέλος από: 6/9/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τελευταιες μερες που δεν σας μιλαω γονεις μου ... 2 χρονια που εχω ξεκινησει να παραπονιεμε για τα παντα , εφηβεια λενε . Σας στεναχορω , σας πιεζω και σας καταδικαζω για πραγμα τα οποια δεν εχω δικαιο ή και αν εχω συνηθως εγιναν καταλαθως . Μαμα σε πριζω για διαφορα ανουσια πραγματα ενω εσυ εχεις θεματα με την υγεια σου , ομως καθεσαι και με ακους , παντα ομως μου απαντας με χαρα η και νευρα . Σε βαζω να κανωνιζεις τα μαθηματα μου , να μαγειρευεις , να καθαριζεις τα ρουχα μου με ανταλαγμα το μεσημερι που θα ρθω να σου πω ενα γεια και ενα πειναω ... πιστεψε με σε αγαπαω οσο τιποτα και αν σε δω να πονας θα πεθανω . Πατερα μου , εσυ με πηγαινοφερνεις χειμωνα καλοκαιρι οπου θελω , πληρωνεις τοσα λευτα για ιδιαιτερα αλλα ποτε δεν μου πες μην το παρεις αυτο . Με εχεις κυριολεκτικα φροντισμενο στο φουλ και τιποτα δεν μου λειπει , ναι σημερα θα ξυπνησεις πρωι πρωι να πας σε γιατρο δικο μου αλλα δεν θες να ρθω γιατι ειναι πρωι και θες να κοιμηθω και να μην κουραστω απο το 2ωρο ταξιδι. Δεν γινετε να σε βλεπω να πληρωνεις και να σκοτωνεσε στην δουλεια για μενα . Δεν μπορω να σας βλεπω να κουραζεστε για μενα αλλο . Τι να κανω ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login