Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Βασικά όλα τα επαγγέλματα - η δουλειά αυτή καθεαυτή κουράζει και αρρωσταίνει. Να ληφθεί υπόψη στο νέο ασφαλιστικό νομοσχέδιο.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Καινουργια στο σχολειο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137905 από Unicorn_1 στις 13 Σεπτεμβρίου 2016, 11:48μμ

Unicorn_1

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Προσφατα αλλαξα γειτονια και στο καινουργιο μου σχολείο δεν ξερω κανεναν. Τα παιδια γνωριζονται ηδη μεταξυ τους και εχουν δημιοθργησει ''κλικες'' στα διάλειμματα καθομαι μονη μου και καθομαι διπλ με μια κοπελα η οποια ειναι ενοχλητικη τι να κανω ν αλλαξω θεση ή να προσπαθησω να της μιλησω ? Πως μπορω να κανω καινουργιους φιλους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137910 από ticky14 στις 14 Σεπτεμβρίου 2016, 7:32πμ

ticky14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
κοιτα σε καταλαβαινω αν και δεν μου εχει τυχει. για να κανεις νεους φιλους μπορεις ,ετσι οπως ειναι μαζι σε μια κλικα οπως λες μπορεις να πας να πεις να κατσω κι εγω μαζι σας...εεε τωρα δεν νομιζω να σου πουν οχι απλα να εισαι coοk μην αγχωνεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137915 από Akis2000 στις 16 Σεπτεμβρίου 2016, 11:02μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα συμφωνήσω με τον από πάνω ως προς το να είσαι cool πρώτον και δεύτερον να είσαι ο εαυτός σου. Μη πάνω στο άγχος σου προσπαθήσεις να τους κεντρίσεις το ενδιαφέρον τους με κάτι το οποίο δεν είσαι αλλά θα το κάνεις προκειμένου να πετύχεις τον σκοπό σου που είναι η παρέες. Νομίζω ότι είναι ακόμα αρχή. Είμαι σίγουρος ότι τις επόμενες ημέρες κάποιοι θα σε πλησιάσουν από μόνοι τους. Άλλωστε για αυτούς όπως λες είσαι μία άγνωστη αλλά και σίγουρα η καινούρια που πάντα είναι μία πρόκληση για αυτούς να ανακαλύψουν τι χαρακτήρας είσαι. Δηλαδή θέλεις όμως να πεις ότι δεν σου συστήθηκε κανένας ή καμία; Πάντως συμβουλή μου είναι να μην επιχειρήσεις αν επιβληθείς σε μία παρέα, ούτε να κλαφτείς κάποια στιγμή σε κάποιον ή κάποια καθηγήτρια εάν δεις ότι συνεχίζεται αυτή η κατάσταση. Όπως είπα και πριν δώστους λίγο χρόνο και σίγουρα κάποιοι και κάποιες θα σε πλησιάσουν από μόνοι τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138468 από Ο κουκλος της π στις 04 Ιανουαρίου 2017, 12:10μμ

Ο κουκλος της π

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ακου αμα γουσταρεις γμτ και φηγε μην δοσεις σμσ σε μλκ και γινε ο εαυτος σου !!!!!😀😀😀
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login