Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έφτασε και στην Ελλάδα ο υπερυπολογιστής Sinclair Spectrum ZX.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πως να γινω famous ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137988 από annakk στις 29 Σεπτεμβρίου 2016, 2:30μμ

annakk

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Γεια σας.
εχω ενα προβλημα.
πηγενω α λυκειου και δεν εχω κανει ακομα παρεες αν και μιλαω με κοριτσια απο το τμημα μου. Δεν ξερω τι να κανω. ΟΛΕΣ τους ειναι famous, σαν tumblr κοριτσια και εγω σαν την μυγα μες το γαλα. Δεν συζυτω πως ολοι εχουν iphone... και εγω μια μπακατελα 4 χρονων. Επισεις ακουσα πως μπορεις να κερδισεις iphone απο την apple, ισχυει; Σας παρακαλω απαντηστε ειναι σοβαρο και το μονο κοριτσι που ξερω απο το δημοτικο αυριο φευγει για αθηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137989 από Bluejack στις 29 Σεπτεμβρίου 2016, 3:56μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοπελιά μην αγχώνεσαι,
προσπάθησε να μπαίνεις σιγά σιγά στις παρέες των κοριτσιών που νομίζεις ότι ταιριάζετε και ότι τις συμπαθείς. Μίλα τους.
Τι εννοείς ότι είναι φέιμους και εσύ σαν την μύγα μες στο γάλα;

Μην το σκέφτεσαι έτσι, είναι λάθος τρόπος σκέψης και μόνο κακό μπορεί να σου κάνει. Αν θέλεις μίλα λίγο παραπάνω για το σε κάνει να πιστεύεις πως δεν είσαι αρεστή!

Όσο αφορά για το iphone το θεωρώ γελοίο να αγχώνεται κάποιος για τέτοια θέματα, δεν έχουν σημασία αυτά τα πράγματα. Καταλαβαίνω πως σε αυτή την ηλικία όλοι προσπαθούν να εντυπωσιάσουν τους άλλους είτε με κινητά είτε με ρούχα είτε με 1002 "μοδάτα" πράματα αλλά δες το αλλιώς.
Που να δεις τη δική μου μπακατέλα.
Και όχι, δεν νομίζω η apple να κάνει δώρο iphone για κανένα λόγο.


προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login