Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μουσική δεν είναι πάντα τόσο κακή όσο ακούγεται.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Άγχος-Ντροπή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138395 από Awkwardfasi12 στις 21 Δεκεμβρίου 2016, 1:27πμ

Awkwardfasi12

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας,

ήμουν μία μέρα κάπου σε μία συνέλευση και μας μιλούσε ένα παιδί καμιά 8αρια χρόνια μεγαλύτερό μου το οποίο το ξέρουμε όλοι όσοι μαζευτήκαμε μιας και μας κάνει τακτικά συνελεύσεις.Κάποια στιγμή εγώ μέσα στη συζήτηση δεν ξέρω του είπα ένα αστειάκι κι εκείνος δεν το παρεξήγησε μάλιστα το συνέχισε στην επόμενη συνέλευση και το παιζε τάχα θιγμένος.Το θέμα είναι πως εμένα αυτό το αστειάκι μου ξέφυγε και αισθάνθηκα λίγο άσχημα αλλά όταν αυτός το συνέχισε στην επόμενη συνέλευση είπα κάτι για να αποκριθώ και φάνηκε κάααπως σαχλό (και λίιγο κακό)...Φοβάμαι μη τυχόν με παρεξήγησαν οι άλλοι,γιατί δεν έχω μεγάλο αέρα μ αυτόν αλλά αισθάνθηκα χάααλια για τους άλλους παρ όλο που αυτός δε μάσησεε,ή να μην πιστεύουν κάτι κακό για μένα..

Γενικά όταν κάπου έρθω σε δύσκολη θέση μετά δεν ξέρω τι λέω και δεν ξέρω να το κλείνω....τι πιστεύετε εσείς;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138400 από ha.sta στις 23 Δεκεμβρίου 2016, 7:55μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αγχος εχεις χωρις να υπαρχει λογος, σου βγηκε κατι να πεις το οποιο μπορει να ειναι χαζομαριτσα η σαχλο η fail αστειο. Σε ολους συμβαινει.. Τωρα εαν καποιος το παρεξηγησε, Ε ΚΑΙ? οτι τι? ειναι ανωτερος ανθρωπος και θα σου στερησει κατι στη ζωη σου? φιλε μου θα σου πω κατι, δεν ειμαι πολυ μεγαλος σε ηλικια, 23 ειμαι, ομως αυτο που εχω μαθει ειναι οτι πρεπει να κοιτας τον εαυτουλι σου λιγακι και δεν εννοω να εισαι παρτακιας αλλα αυτο πχ που σε αγχωνει ειναι αχριαστο και το αγχος ειναι πολυ κακο και το αγχος προκαλει πολλα κακα πραγματα, οποτε να εισαι λιγο πιο ζαμανφου για να εχεις και καλυτερη ψυχικη υγεια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login