Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είτε παίδες Ελλήνων είτε παίδες Βαρβάρων. Ένα από τα δύο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ψυχολογικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139121 από xanax στις 18 Μαΐου 2017, 12:53μμ

xanax

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα. Ημουν με μια κοπελα εδω και 5 μηνες και θα πρεπει να πω πως και οι δυο ειχαμε φουλ ψυχολογικα. Εγω στο καλοκαιρι ακουσα 2-3 φορες φωνες στο μυαλο μου και μετα απο καποιους μηνες ειμασταν μαζι(ηξερε για αυτο φυσικα). Τωρα εχω ενα μηνα που επισκεφτομαι ψυχιατρο και ψυχολογο επειδη το συζητησαμε και αποφασισαμε πως θα ηταν καλο για να μου φυγει και το υπερβολικο αγχος που εχω αλλα και η καταθλιψη αλλα αυτο αντι να με βοηθησει τα γαμησε ολα.Δηλαδη απο τοτε η σχεση μου αρχισε να γαμιεται δεν ειχα μυαλο να σκεφτω η κοπελα μου νευριαζε επειδη δε καταλαβαινα τιποτα κλπ μεχρι που ξενερωσε φουλ και χωρισαμε και γω τωρα ειμαι σε μια πολυ δυσκολη φαση στην πιο δυσκολη της ζωης μου γιατι κυριως δεν εχω καποιν να μιλαω και την κοπελα την αγαπουσα απειρα πολυ, μς καταλαβαινε πολυ με τα θεματα μου(δυσλεξια, αντικοινωνικος, καταθλιψη) αλλα πιστευω δεν αντεξε αλλο γιατι δε μιλουσα και πολυ. Τωρα δεν εχω κανεναν ανθρωπο κοντα μου και το κακο ειναι πως δε μπροω να τη ξεχασω
τι μπορω να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login