Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είσαι μεσήλικας όταν έχεις συναντήσει τόσο πολύ κόσμο ώστε κάθε άνθρωπος που γνωρίζεις σου θυμίζει κάποιον άλλο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Μοναξια στην εφηβεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139428 από Marilou55 στις 04 Ιουλίου 2017, 1:51πμ

Marilou55

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας :) Ειμαι σχεδον 17 και τελευταία παρατηρω τα πραγματα στην ζωη μου να περνουν τον κατηφορο. Τσακωθηκα με την κολλητη μου και απο τοτε η παρεα δεν με δεχεται. Τέλος πάντων, μετα απο περιπου ενα μηνα η παρεα με δεχτηκε πισω αλλα γενικα οι περισσοτεροι μου 'επιτιθενται' χωρις λογο και χωρις να τους εχω κανει κατι. Γενικα με απορριπτουν και οταν τους λεω να βγουμε τις περισσοτερες φορες βρισκουν δικαιολογιες για να μη βγουμε. Εχω αγχωθει γιατι ειναι καλοκαιρι και εχω βαρεθει να μενω σπιτι μονη μου. Ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο κειμενο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139520 από hotmale007 στις 19 Ιουλίου 2017, 9:02μμ

hotmale007

Εικονίδιο
μέλος από: 19/7/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλη Marilou55 μπορεί να μην ήμουν στην ίδια θέση με σένα όμως ήμουν θεατής σε μια τέτοια κατάσταση καθώς κάνω πολύ συχνά παρέα με κάποια άτομα που είχαν την ατυχία να βρεθούν στην θέση σου και σαν φίλος τους μου ζήτησαν συμβουλές πιστεύω πως αν οι φίλες σου δεν σε θέλουν στην παρέα τους και άπλα σε ανέχονται βγές έξω και κανε νέες γνωριμίες κανε καινούργιους φίλους και συνέχισε τη ζωή σου σαν να μην έγινε τίποτα. Αλλιώς αν θες ντε και καλά να μείνεις μαζί τους κοιτά να κάτσεται και να συζητήσετε αυτά που σε ενοχλούν . Ελπίζω οι συμβουλές μου να σου φανούν χρήσιμες.

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login