Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ψυχολογικα προβληματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81685 από HiddenBoy στις 09 Ιουλίου 2011, 7:08μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
ειμαι 15.5 χρονων προς τα 16 και αντιμετοπιζω αρκετα ψυχολογικα σχεδον σε αρκετα θεματα π.χ Ειμουν αρωστος και επειδι δεν ετρογα μετα σκεφτομουνα οτι τωρα εχω παθει ανορεξια και ενα σορο πραγματα... εκει που μου αρεσουν πραγματα σκεφτομαι κατι πραγματα ακυρα (ψυχολογικα) και με βασανιζουν ξερω θα μου πειτε ειναι της εφηβειας αλλα τωρα που το σκεφτομαι αμα λογο των ψυχολογικων γινω μουχλας? δεν θα μου μινει και στην ενιλικιωσει? τι να κανω ρε σις? με βασανιζουν! Και ψυχολογο πως θα παω... Συγνομη αν ειμαι σε λαθος θεμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81687 από Darkwin στις 09 Ιουλίου 2011, 7:17μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
κοιτα και εγω σκεφτομουν τα κιλα μου. φοβομουν και εγω οτι εχω προβλημα σχετικα με το βαροσ αλλα ειμαι 1.88 και 70κατι κιλα...οκ
στο θεμα μας. κατα την γνωμη μου πρεπει να τα ξεχασεις ολα αυτα...τωρα που ειναι καλοκαιρι κανε ενα ταξιδι να χαλαρωσεις λιγο. επισης πηγαινε στισ παραλιες να κανεις μπανιο...κανε πολλεσ δραστηριοτηττες για να ξεχαστεις....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81688 από HiddenBoy στις 09 Ιουλίου 2011, 7:22μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι οτι σημερα με επιρεασε και στης καθημερινες μου δραστηριοτητες δεν ξερω μια περιεργη εσθηση σκεψεις τρυγιριζουν στο κεφαλη μου και με ξενερονουν φοβαμαι μην απο τα ψυχολογικα κληστω στον εαφτο μου τρελαθω ξερω γω εχω ακουσει και πραγματα στο ιντερνετ που με εχουν φοβισει οπως "Εφηβος αυτοκτονησε λογο ψυχολογικων προβληματων" και φοβαμαι γιατι και εγω μια φορα ειχα βαρεσει κουτουλια στον τυχο απο τα ψυχολογικα...! Αλλες γνωμες?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #81689 από Darkwin στις 09 Ιουλίου 2011, 7:25μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πολλοι ανθρωποι λενε οτι δεν μπορω να κανω δραστηριοτητεσ γιατι εχω προβλημα...δεν ειναι ετσι...απλως ειναι η βαρεμαρα..η βαρεμαρα περναει κανοντας αυτα που βαριεσαι(λιγο περιεργο) προσπαθησε να κανεισ τισ καθημερινες σου δραστηριοτητες....και μετα δεν θα φοβασαι οτι θα αυτοκτονησεις και τετοια....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81690 από HiddenBoy στις 09 Ιουλίου 2011, 7:28μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες παντως μου εχουν πει οτι μπηκα αποτομα στην εφηβεια και για αυτο με επηρεαζει τοσο πολη τα ψυχολογικα ισχυει αυτο? στην ενηλικιωσει θα φυγουν?

Και εχεις δικιο οταν βγενω εξω και ξεχνιεμε ειμαι παλη ο εαφτος μου αλλα φοβαμε μην αρχιζω και τα σκεφτομαι και εξω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81691 από Darkwin στις 09 Ιουλίου 2011, 7:38μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
κοιτα απο οτι καταλαβα το μονο προβλημα σου ειναι το βαρος; αμα ειναι μονο αυτο πηγαινε αθλησου.....ετσι να νιωσεις καλυτερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81692 από HiddenBoy στις 09 Ιουλίου 2011, 7:43μμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Ποιο βαρος ρε οχι! Δεν ειναι αυτο... δεν καταλαβες τι ενοω! ακου να δεις εγω σκεφτομαι οτι και καλα ας πουμε η μουσικη που μου αρεσει σημερα σκεφτομαι κατι πραγματα και φοβαμαι μηπως δεν μου αρεσει δεν μπορω να το εξηγησω καλα παντως το μονο συγουρο ειναι οτι εχω αρκετα ψυχολογικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81693 από Darkwin στις 09 Ιουλίου 2011, 7:46μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
ααα εγω το παθαινω αυτο....εγω οταν το παθαινω λεω αυτα τα πραγματα δεν θα γινουν και το κανω και οποτε ειναι η ωρα να το κανω δεν γινονται αυτα τα πραγματα και μενω ησυχος..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82129 από sophie19 στις 17 Ιουλίου 2011, 12:52πμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
το ψυχολογικο σου ειναι οτι θες να εχει ψυχολογικα με το ζορι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82141 από Verus στις 17 Ιουλίου 2011, 12:07μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Κατά φαντασίας ασθενής.
Αν είχες ψυχολογικά προβλήματα, όχι μόνο δεν θα 'χες το θάρρος και την άνεση να μιλήσεις γι'αυτά αλλά θα 'χες ήδη κλειστεί στον εαυτό σου.
Το πρόβλημα σου είναι, όπως είπε και κάποιος παραπάνω, ότι προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου (και τους άλλους) ότι έχεις ψυχολογικά προβλήματα.
Άφησε τον εαυτό σου ελεύθερο και θα 'σαι μια χαρά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login