Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

εφηβια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99141 από o 3an8os στις 26 Απριλίου 2012, 5:26μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Παει περιπου ενας χρονος που ειχα γραψει περιπου το ιδιο θεμα!
καταρχας να σας πω οτι ειμαι 15 χρονων(μπηκα τον μαρτιο) και οτι δεν εχω μπει στην εφηβια...ακομη!δεν εχω πολλες τριχες σε ποδια εχω λιγες και αρεες στα @@ και καθολου σε στηθος-μασχαλες-προσωπο!το πεος μου παραμενει οσο ηταν 10cm σε στυση!και τωρα θα μου πειτε εε ποιο το προβλημα?οπου να'ναι θα μπεις και εσυ στην εφηβια!
ΑΛΛΑ: το μεγεθος του πεους μου με κανει να στερουμε εμπειριες οπως το σεξ το οποιο θα μπορουσα να ειχα κανει απο προπερσυ(1η γυμνασιου)!η φατσα μου ειναι ωραια (μιλαω με βαση τις κοπελες που εχω κανει κατι) τελος παντων επειδη πολλα απο τα κοριτσια που ειχε παει να γινει κατι ηταν πολυ προχωρημενα και γνωστα στην περιοχη μου αναγκαστικα να τις απορριψω μονο και μονο για την ντροπη που θα ενιωθα!οταν το εβλεπαν οι ιδιες αλλα και οταν το μαθαινε ολη η περιοχη μου!και πιστευω ξερετε τι μεγαλος ντορος θα γινοταν!μια κοπελα που μ'αρεσει πολυ ολο και με πλησιαζει και πραγματικα δεν θελω να την απορριψω αλλα και ουτε να την φερω τοσο κοντα μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99144 από telemachus στις 26 Απριλίου 2012, 5:44μμ

telemachus

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
φίλε μάλλον έχεις καθυστερημένη εφηβεία, κάποια στιγμή θα ξυπνήσει το σώμα σου δε γίνεται αλλιώς. αφού όμως θες να ρίξεις μια κοπέλα (πράγμα απολύτως φυσιολογικό στα 15 σου, αλλά όχι και να κάνεις σεξ απ τα 13, μην το παραχέζουμε...) η άποψή μου είναι να ξεκινήσεις να κάνεις "αντρικές" δραστηριότητες, πχ γυμναστήριο κ πολύ καλή διατροφή. πιστεύω ότι έτσι θα πιέσεις τις ορμόνες σου να αντιδράσουν κ να αρχίσει το κορμί σου να αλλάζει. μην απογοητευτείς απ τη μειωμένη τριχοφυία. ακόμα κ να μπεις στην εφηβεία, ίσως έχεις πάλι χαμηλή τριχοφυία, είναι συνηθισμένο ειδικά αν έχεις προδιάθεση. το σημαντικό είναι να είσαι υγιής κ να αναπτυχθεί το σώμα σου. επίσης κάνε κ μια ορμονολογική ανάλυση (τεστοστερόνη) να δεις πού βρίσκεσαι, αλλά μην καταφύγεις ποτέ σε φάρμακα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99145 από o 3an8os στις 26 Απριλίου 2012, 6:15μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
το σκεφτομουν αυτο για το γυμναστηριο !πολλοι φιλοι μου γυμναζονται και εχουν παρει υψος(δεν εχω παρει) ή εχουν γενικοτερα μπει στην εφηβια!παλια αθλουμουν αλλα τωρα το εχω κοψει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99149 από zifeis στις 26 Απριλίου 2012, 8:12μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
μπα δεν εχει καμια σημασια αν πας γυμναστηριο
αφου λες οτι εχεις αραιες τριχες παει να πει οτι εχεις μπει στην εφηβεια
αν θες να βεβαιωθεις πηγαινε σε καποιον γιατρο να σου κοιταξει το μηκος και τις τριχες εκει και να σου πει αν πρεπει να κανεις ορμονικες εξετασεις
μπορει απλα να ειναι γενετικο οτι το μηκος του πεους σου ειναι μικρο γιατι και εγω στα 15 την ιδια τριχοφιια μα σενα ειχα
βασικα μη νιωθεις κομπλεξ για το μηκος και να επιλεγεις καλες κοπελες και οχι παρτολες για να μην το πουν στη γειτονια οπως λες
δε νομιζω να υπαρχει κανενα αλλο θεμα με τις κοπελες γιατι ξερω παιδι που τα ειχε με πολλες και ωραιες κοπελες αλλα εκανε μαλακιες και μια κυκλοφορησε οτι τον εχει μικρο
αν δεν κανεις μαλακιες δε βλεπω να υπαρχει περιπτωση να το πουν
απλα προχωρα το με την κοπελα γιατι δε βλεπω κανενα θεμα
δηλαδη αν σου μεινει 10 δε θα κανεις ποτε σεξ?
αυτα ειναι κομπλεξ, ετσι κι αλλιως δενεχει καμια σημασια το μηκος το παχος εχει σημασια για την ικανοποιηση της γκομενας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99151 από maritsa123 στις 26 Απριλίου 2012, 8:27μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
απλα μην κοιτας κοπελες οι οποιες ειναι "απο εδω και απο εκει"
και θελουν απλα μια φαση, μπορεις να εχεις μια σχεση με μια κοπελα που την εμπιστευσε και περνας καλα μαζι της και μπορεις να προχωρισεις χωρις να νιωθεις ασχημα ουτε να φοβασε αν θα πει κατι! ετσι θα ξεπερασεισ και το κομπλεξ που εχεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99158 από o 3an8os στις 26 Απριλίου 2012, 10:04μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Έγραψε:(zifeis@26 Απριλίου 2012)
μπα δεν εχει καμια σημασια αν πας γυμναστηριο
αφου λες οτι εχεις αραιες τριχες παει να πει οτι εχεις μπει στην εφηβεια
αν θες να βεβαιωθεις πηγαινε σε καποιον γιατρο να σου κοιταξει το μηκος και τις τριχες εκει και να σου πει αν πρεπει να κανεις ορμονικες εξετασεις
μπορει απλα να ειναι γενετικο οτι το μηκος του πεους σου ειναι μικρο γιατι και εγω στα 15 την ιδια τριχοφιια μα σενα ειχα
βασικα μη νιωθεις κομπλεξ για το μηκος και να επιλεγεις καλες κοπελες και οχι παρτολες για να μην το πουν στη γειτονια οπως λες
δε νομιζω να υπαρχει κανενα αλλο θεμα με τις κοπελες γιατι ξερω παιδι που τα ειχε με πολλες και ωραιες κοπελες αλλα εκανε μαλακιες και μια κυκλοφορησε οτι τον εχει μικρο
αν δεν κανεις μαλακιες δε βλεπω να υπαρχει περιπτωση να το πουν
απλα προχωρα το με την κοπελα γιατι δε βλεπω κανενα θεμα
δηλαδη αν σου μεινει 10 δε θα κανεις ποτε σεξ?
αυτα ειναι κομπλεξ, ετσι κι αλλιως δενεχει καμια σημασια το μηκος το παχος εχει σημασια για την ικανοποιηση της γκομενας



φιλε το ξερουμε και οι δυο πως δεν ειναι τοσο ευκολα και απλοϊκα ολα!ετσι οπως τα λες δειχνεις οτι και να ειχες αυτην την καθυστερηση θα ησουν οκ!αλλα πιστεψε με,δεν ισχυει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99170 από zifeis στις 27 Απριλίου 2012, 12:29πμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
ρε φιλε σιγα χαλαρωσε
εγω απλα τριχοφια δεν ειχα ανεπτυγμενη το πεος να σου πω ουτε με ενοιαζε ποσο ειναι
δεν ειχα κανενα προβλημα απλα μην εχεις κομπεξ
αν γουσταρεις τον εαυτο σου οπως ειναι δεν εχεις να φοβασαι τιποτα
εγω 19 χρονων ειμαι και ακομα δεν εχω τριχες πολλες στο προσωπο και σιγα αυτο δεν ειναι τιποτα
βασικα εχεις μπει στην εφηβεια δε νομιζω οι αλλοι στα 15 να χουν τοσο πολλες τριχες εγω απ'οτι θυμαμαι δεν ειχαν περισσοτερες απο αυτες που λες
δε νομιζω να ειναι και τοσο μεγαλο θεμα απλα εσυ το βλεπεις σαν θεμα
σιγα μην κατσει η αλλη αν σε γουσταρει να κολλησει σε τετοιες λεπτομερειες
δε βλεπω φιλε μου κανενα θεμα απλα να εισαι ανετος με τον εαυτο σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99354 από o 3an8os στις 29 Απριλίου 2012, 8:52μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
δεν σου μιλαω για τις τριχες!καλυτερα χωρις τριχες!αλλα το πεος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99360 από zifeis στις 29 Απριλίου 2012, 9:09μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
ε ενταξει μπορει απλα να μη σου ειναι τοσο μεγαλο οσο σε αλλους
δηλαδη δε θα κανεις ποτε σεξ αν το πεος σου παραμεινει μικρο??
μην ακους ολους αυτους εδω μεσα και τους φιλους σου, οι περισσοτεροι λενε ψεματα για το μεγεθος
αλλα για να λες οτι θα μπορουσες να κανεις σεξ στν 1η γυμνασιου (εκτος αν τα παραλες) εχεις μπεισ την εφηβεια για τα καλα και μαλλον δε θα σου μεγαλωσει παρα πολυ
εγω δεν ηξερα τι ειναι σεξ στην 1η γυμνασιου ουτε τον ειχα παιξει καν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99366 από telemachus στις 29 Απριλίου 2012, 9:25μμ

telemachus

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
θα μεγαλώσει κι άλλο το πέος σου. μέχρι τα 21-22 χρόνια μεγαλώνει. εμένα μεγάλωνε μέχρι τα 19 χρόνια. άλλωστε δεν έχει σημασία το μέγεθος αλλά η απόλαυση που δίνεις στην κοπέλα κ ο τρόπος να τη χειριστείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login