Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Οι Κούρδοι είναι αδελφός λαός. Τους αγαπούμε με όλη μας την καρδιά, φτάνει να μη μένουν στην γειτονιά μας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

το πουλι του αγοριου μου-φιλες μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111836 από lenaki92 στις 29 Οκτωβρίου 2012, 12:39μμ

lenaki92

μέλος από: 10/10/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
το σαβατοκυριακο με επισκεφτηκε στην πολη που σπουδαζω το αγορι μου.με ενοχλησε ομως κατι παρα πολυ.ενω ηταν και οι φιλες μου στο σπιτι αυτος γυρνουσε με κολλητο λευκο σλιπακι απο το οποιο διαγραφοταν καθαρα το πουλι του.η μια φιλη μου φανηκε οτι ενιωθε αβολα ενω η αλλη το απολαμβανε και τον κοιτουσε συνεχως.εγω του ειπα διακριτικα να παει ννα βαλει μια φορμα εκεινος ομως δεν ενιωθε μαλλον αβολα.οταν εφυγαν μαλωσαμε και του ειπα να μην κυκλοφορει μπροστα στις φιλες μου ετσι γιαιτ διαγραφοταν το πουλι του και δεν θελω να τον βλεπουν αλλες και εκεινος εντελως φυσιολογικα μου λεει κλεμμενο το εχω?ειναι 18 χρονων.καλα τα αγορια στην εφηβεια τοσο ευκολα κυκλοφορουν ετσι μπροστα σε αλλα ατομα?δεν το συνεχισα αλλο.εσεις κυκλοοφρειτε τοσο ανετα μπροστα σε κοριτσια ειδικα αν ειναι μαζι και η κοπελα σας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111841 από 17χρονος στις 29 Οκτωβρίου 2012, 1:34μμ

17χρονος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 156 αποδεκτές 0
Φαινετε πως θα το εχει μεγαλο και οσοι το εχουν θελουν να το δειχνουν,σε αυτη την ηλικια που ειμαστε λιγο ανωριμοι....τι να σ πω ομως ετσι ειναι ο χαρακτηρας του και δεν εχει προβλημα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111842 από Troller στις 29 Οκτωβρίου 2012, 1:34μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
το αγορι σου ηθελε να κανει επειδηξη στις φιλες σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111893 από petalouditsa στις 29 Οκτωβρίου 2012, 11:33μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
κακως καταρχην που η φιλη σου καθεται και ριχνει ματιεσ στο οργανο του αγοριου σου(δλδ αν της ελεγε να πηδηχτουν θα πηγαινε?)και επειτα αυτος δινει τα δικαιωματα και πολυ κακως επισης...για καλεσε εσυ τους φιλους του στο σπιτι και πιασε να κυκλοφορεις με μπραζιλ και σουτιεν να δουμε θα του αρεσει????κανε του μια συσταση...αν δεν αλλαξει,αλλαξε σταση απεναντι του μεχρι να συμορφωθει...μην τρελαθουμε δηλαδη,αυτα ειναι προσωπικα του καθενος...ποσο μαλλον αν κανει επειδη μπροστα στα ματια της κοπελας του να το απολαμβανουν και αλλες και να μην αντιδρας...μην πιανεσαι κοροιδο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111894 από mak r5 στις 29 Οκτωβρίου 2012, 11:43μμ

mak r5

μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(petalouditsa@29 Οκτωβρίου 2012)
κακως καταρχην που η φιλη σου καθεται και ριχνει ματιεσ στο οργανο του αγοριου σου(δλδ αν της ελεγε να πηδηχτουν θα πηγαινε?)και επειτα αυτος δινει τα δικαιωματα και πολυ κακως επισης...για καλεσε εσυ τους φιλους του στο σπιτι και πιασε να κυκλοφορεις με μπραζιλ και σουτιεν να δουμε θα του αρεσει????κανε του μια συσταση...αν δεν αλλαξει,αλλαξε σταση απεναντι του μεχρι να συμορφωθει...μην τρελαθουμε δηλαδη,αυτα ειναι προσωπικα του καθενος...ποσο μαλλον αν κανει επειδη μπροστα στα ματια της κοπελας του να το απολαμβανουν και αλλες και να μην αντιδρας...μην πιανεσαι κοροιδο!


+1 στην πεταλουδιτσα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111901 από davidvilla στις 30 Οκτωβρίου 2012, 12:36μμ

davidvilla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Φωναξε τους φιλους του στο σπιτι σου και μεινε μονο με τα εσωρουχα κι εσυ...Θα του αρεσει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111948 από efi0 στις 31 Οκτωβρίου 2012, 11:29πμ

efi0

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2012
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Σαφως και οχι.Δεν νομιζω να το εχει κανει καποιος/α αυτο.Ειναι απιστευτο.Για εμενα δευτερη φορα δεν θα υπηρχε.Αν γουσταρει να κοβει βολτες ετσι ας κοβει....χωρις εμενα ομως εκει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112129 από scorer στις 04 Νοεμβρίου 2012, 3:19μμ

scorer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
χαχα..τι κανει ο τυπος..δεν νιωθει..κ μ αρεσει που λες οτι η φιλη σου τν κοιταζε κ γουσταρε..τι παρεακι εισαστε εσεις..ανιωθοι!!χεχεχε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112198 από vrwmopodarou στις 06 Νοεμβρίου 2012, 3:21μμ

vrwmopodarou

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2012
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
καν'του το ιδιο με τους φιλους του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112291 από stevepap στις 08 Νοεμβρίου 2012, 12:09μμ

stevepap

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Η εκδικηση ειναι ενας τροπος που απλα θα τραβηξεις το σχοινι εγω θα προτεινα μια πιο πολιτισμενη προσεγγιση ξεκινας με συζητηση το πως σε εκανε να νιωσεις εαν δεν καταλαβει συνεχιζεις με αποχη και εαν δεν καταλαβει και τοτε τον διωχνεις γιατι δεν εχει συναισθηματα για εσενα σε βρηκε προσχερη και σε πειρε και απλα ψαρευει την επομενη απο την παρεα σου.
Σημειωση δεν ξερω την μορφη το παρελθον η το παρων της σχεσης σας κρινω και μιλω βαση του προαναφερθεντος γεγονοτος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login